2733
2739
عنوان

با این نفرت چه کنم؟؟

150 بازدید | 9 پست

اینقد از شوهرم بدم میاد از دیدنشم حالم ب هم میخوره خوذشم باعثشه. هیچ زنی حاضر نیست مردی با این اخلاقای گندو تحمل کنه. دلم باهاش صاف نمیشه چون نه تنها در پی جبران گذشته نیست بلکه خیلی رفتاراشو عمدا تکرار میکنه. اینقد ازش متنفرم که حتی از غذاها و خوراکی هایی که دوس داره متنفر شدم. و مجبورم باهاش زندگی کنم چون دو تا بچه دارم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شما رو کاملا یادمه 

وبا توجه به درددل های خودتون کاملا حق میدم از همچین آدمی متنفر باشین که حتی غذا خوردنش هم غیرطبیعی و خودخواهانست اما تنفر فقط به سلامتی خودتون  صدمه میزنه پس اگر به هر دلیلی جدا نمی‌شین حداقل نادیده بگیرین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
من شما رو کاملا یادمه  وبا توجه به درددل های خودتون کاملا حق میدم از همچین آدمی متنفر باشین که ...

باور کنید نمیشه. ب محل زندگیم نگاه میکنم یادم میفته چقد ب اعتبار حرف این مرد تو خونه که تو حیاط باباش ساخت هزینه کردم اخرشمف تو جاشونو تنگ کردی باید بری خونه دسته گلمو داد ب مادرش. هر روز جنگ و دعوا. ب بچه هام نگاه کنم یادم میاد چقد غریبانه و مظلومانه حملشون کردم و ب دنیاشون اوردم و چه اینده بدی دارن. ب زندگیم که هر روز ی تیکشو میبره برا خانوادش. ب چی دل خوش کنم

باور کنید نمیشه. ب محل زندگیم نگاه میکنم یادم میفته چقد ب اعتبار حرف این مرد تو خونه که تو حیاط بابا ...

نگران نباش خدا بزرگه انشالله بچه ها خوشبخت میشن و شماهم آرامش پیدا میکنی

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست