2726
بچه ها ی سوالی دارم آیا این که میگن با  تقویم چینی میتونی جنسیت و بفهمی یا با تقویم چینی روزهای ...

منم اینو خوندم ولی یه جا خوندم که ۵۰درصد درست درمیاد. دو حالت که بیشتر نیست بیشتر احتمال.

من مامان خودم چک کردم مثلا چندماه قبل دنیا اومدن ما باردار شده و سنش چقدر بوده، اشتباه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرزو جانم تولدت مبارک عزیز دلم برات بهترین آرزوها رو دارم امیدوارم اول از همه تن خودت و خانواده ات س ...

عزیزممممم مرسی به خاطر تبریک قشنگت ... و دعای قشنگت برای من ..

ایشالا همیشه دلتون شاد باشه ...  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
آرزو جانم تولدت مبارک عزیز دلم برات بهترین آرزوها رو دارم امیدوارم اول از همه تن خودت و خانواده ات س ...

بهتری رها ؟؟ دکتر گفت از کی میتونی اقدام کنی ؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2728
باورم نمیشه برای اولین بار هیچ وقت اینقدر زود پریود نشدم ۱۱روز زودتر یعنی رفتم بی بی چک گرفتم گفتم ف ...

هستی جان ... دیشب من نبودم خواب بودم ...

الان پریودی کامل داری؟ یا کمه ؟

فدات شم بد نیستم گفت تا سه ماه اقدام نداشته لاشم بعدش مشکلی نیست 

اشکالی نداره 

توی این سه ماه حسابی به خودتون میرسید و آماده میشید ایشالا

سلام من هنوز پری نیومده.علائمیم ندارم.ببخشید.دیشب تو ترشحم ی رگه خون بود اما صبح دوباره ترشحم عادی شد.رفتم حمام و اومدم.ی بار ترشحم داشت رنگش تعقیر میکرد ک باز الان عادی شد😐😑خستمهههه.تکلیفم معلوم نیست.اعصابم خرابهههه.

من دیروز تا حالا ببخشید البته.ترشحم هی تعقیر رنگ میده و بعد خوب میشه.الان منتظر پریم.ولی نمیاد.اعصاب ...

عزیزم هر چی خیره واست اتفاق میفته اصلا بهش فکر نکن رها باش واقعا رهاش کن سعی کن منتظرش نباشی اونطوری یک دفعه غافلگیرت میکنه عزیزم

عزیزم هر چی خیره واست اتفاق میفته اصلا بهش فکر نکن رها باش واقعا رهاش کن سعی کن منتظرش نباشی اونطوری ...

آخه تکلیفم مشخص نیست.ی دفعه خون توشه میگم دیگه شدم.بعد خوب میشه.😭😭

2706