2726
بخدا گیج شدم

ببین حرفی که فائزه زد تو وقتی پریودت تموم شد یک شب در میون اقدام کن ... توی روز تخمک گذاریت اقدام نکن 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
منم روز تخمک گذاری رونمیدونم    

کیت تخمک گذاری بگیر روز تخمک گذاریت مشخص میشه ... 

تخمک گذاری معمولا برای بعضی با درد هم همراهه ... دقت کن به حالتهای بدنت ...

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولد تولد تولدت مبارک.مبارک مبارک تولدت مبارک.ان شاء الله به هر چی میخوای برسی.آرزوهات خاطره بشن.غم و ناراحتی با دنیات بیگانه.خوشی و شاطی مثل کنه بچسبه بهت و ولت نکنه

آخه شوهرم قبول نمیکنه؟ میگه هرچی خدا بخوات آخه من ی پسر دارم منم برای دختر دار شدن تلاش میکنم   ...

عزیزم این تاپیک حتما میتونه کمکت کنه ی نگاهی بنداز

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4718986/چگونه-دختر-دار-شویم-با-کمک-کیت-وسونو

2728
منم شوهرم راضی نمیشد برا بارداری دوم... خداروشکر بوسیله مرکز بهداشت راضیش کردم وچون میخام زایمانم بی ...

ی خانمی هست توی نی نی سایت با اسم کاربری لوبیا به نظرم مطالبش برای کسایی که تعیین جنسیت میخوان بکنن مفیده ایشالا که اول از همه سالم باشه و بعدش همونی باشه که خودتون میخواید  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4718986/چگونه-دختر-دار-شویم-با-کمک-کیت-وسونو

منم دوست دارم دختربه بهمن میخام بلافاصله بعد پاکیم اقدام کنم که یه دخمل پاک وزیبا داشته باشم. ای خدا ...

ایشالاااااا

خوب میگن اگه دختر میخوای کیت  تخمک گذاریت مثبت شد انجام نده اگه منفی بود انجام بده

معمولا رژيشم برای پسر شدن سخته ... برای جنسیت دختر راحتره ... فقط اقدامتون باید توی بازه تخمک گذاری نباشه

سلام من سه ساله اقدامم الان هم منتظر جواب آزمایشم ساعت 5میاد دعا کنین مثبت بشه

زندگی من خوش اومدی تو دلم خیلی دوست دارم مشتاقم ببینمت و بوت کنم😍😍😍 بعد سه سال و نیم با یه معجزه شدی عیدی من و بابات😘😘😘
سلام من سه ساله اقدامم الان هم منتظر جواب آزمایشم ساعت 5میاد دعا کنین مثبت بشه

عزیزم ایشالا مثبته ... ایشالا دیگه انتظارت تموم شده.

بی بی مثبت شده؟

باتوجه به این که سیکلم ۲۸روزه بوده بعدازظهر بگذارم بی بی بنظرت نشون میده؟ یا فرداصبح بگذارم میترسم ...

ماه منیر جان فردا صبح بزن

2706