2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم وقتی شنیدم اولش یکم شوکه شدم وبعدش ذوق مرگ   فقط اززایمان زودرس واین جورچیزمیزاخیلی میترسم ...

نگران نکن خودت رو 

منم چند روز پیش آش خوردم زیاد هم خوردم دو روز گلاب به روی شما اسهال بودم ولی خوب شدم 

منم شوهرم راضی نمیشد برا بارداری دوم... خداروشکر بوسیله مرکز بهداشت راضیش کردم وچون میخام زایمانم بیوفته به زمستون سال آینده قصد داریم بهمن امسال اقدام کنیم دلمون یه دختر ناز وخوشکل وسالم میخاد... اومدم از تجربه مامانا استفاده کنم ببینم چکارکنم که بچم دختربه... فعلا لبنیات وعرق رازیانه میخورم تا دوماه دیگه اسید فولیک شروع کردم تاریخ پریودمم22ابان بود واستادم ببینم آذر چی میشه تاریخش که تخمک گذاریم روبد نم کیت تخمک گذاری هم از داروخانه گرفتم و6روز از تخمک گذاریم میگذره.... 

آخه من دوستدارم دختر باشه گفتن که بعد از پریودی بلافاصله اقدام کنی دختر میشه، توی تاریخ تخمک گذاری ب ...

منم دوست دارم دختربه بهمن میخام بلافاصله بعد پاکیم اقدام کنم که یه دخمل پاک وزیبا داشته باشم. ای خدااا

2714
سیندرلا رژیم دختری هم گرفتی

نه نمدونم چیه فقط میدونم که باید کشک ودوغ وماست  بخورم وگرمای جاتو بزارم کتارمحیط واژنمو بالبنیات اسیدی نگه دارم قبل اقدام با سرکه واژن رو شستشو بدم وقبل همسرم ارضا نشم

خوب میگن اگه دختر میخوای کیت  تخمک گذاریت مثبت شد انجام نده اگه منفی بود انجام بده

دانشنامه فرزند و نگاه کردم تواین ترنت بزن  احتمال فرزند دختر 5روز قبل تخمک گذاری وچهار روز بعد تخمک گذاری هست ولی پسر 24ساعت قبل یا بعد تخمک گذاریه

خوب میگن اگه دختر میخوای کیت  تخمک گذاریت مثبت شد انجام نده اگه منفی بود انجام بده

دانشنامه فرزند و نگاه کردم احتمال فرزند دختر 5روز قبل تخمک گذاری وچهار روز بعد تخمک گذاری هستولی پسر 24ساعت قبل یا بعد تخمک گذاریه

سلام خانوما منم میخوام اقدام کنم این ماه روز ۱۲ دوره م نزدیکی داشتم فردا هم روز ۱۴ انشالله اقدام میک ...

سلام عزیزم ... اصلا هم دیر نیست ایشالا که خیر و ماه مادر شدنت باشه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2706