2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها مرسی از همتون ، خواهش میکنم برام دعااا کنید ،❤️🙏🏻🙏🏻 من خیلی تنهام 

تصمیم ب بارداری داری؟؟؟ 

ایشالا هرچی برات خیره همون پیش بیاد

ولی اگه کلا استرسی هستی و ممکنه اذیت بشی فعلا دست نگه دار

اول روی ذهنت باید کار کنی بعد تصمیم بگیری چون  باید آمادگی داشته باشی و آرامش مهم‌ترینه توی این مسیر 

در ضمن تو تنها نیستی....🤗 اول از همه خدا دوم ما پیشتیم❤️

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
نه تا حالا اصلا  استفاده نکردم

دوستم این ماه با همون اقدامت بعد پریودی گرفته باشه و باردار باشی ولی اگه نشد از ماه بعد از کیت استفاده کن ببین کی تخمک آزاد میشه ، تپ‌باید توی بازه آزاد شدن تخمک اقدام داشته باشی 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
فردا میرم آزمایش 

بیا خبر بده هاااا😍

تصمیم ب بارداری داری؟؟؟  ایشالا هرچی برات خیره همون پیش بیاد ولی اگه کلا استرسی هستی و ممکنه ...

سلام.  نه تصمیم به بارداری نداشتم.  بارداریم ناخواسته بودم.  الان ۴ هفته هستم

2738
سلام.  نه تصمیم به بارداری نداشتم.  بارداریم ناخواسته بودم.  الان ۴ هفته هستم

ای جاننننن    بگووو خوب زودتر 

پس مامان 63 ما شدی توووو

قربونت برم نگران هیچی نباش اون کسی که بهت داده خودش مراقبتون هست تو فقط استرس نداشته باش و با لذت دوران بارداریتو بگذرون

بهت قول میدم هیچ اتفاقی نمیفته 

خیلی خیلییییی خیلیییی بهت تبریک میگمممم دوست قشنگم 

بچه ها مرسی از همتون ، خواهش میکنم برام دعااا کنید ،❤️🙏🏻🙏🏻 من خیلی تنهام  

تو تنها نیستی عزیزم.خدا هست.ما هم هستیم.دیگه نگو تنهام😒الان نی نیتم هست😍😍مبارکت باشههه

هنوز خبری نشده آرزو😔بی بی منفی.فقط کمردرد.بیاد دیگه پری کمرم خوب بشه.اشکمو در اورده دیگه😔😢😢

امروزم بی بی زدی؟؟؟

نزنیااااا فائزه   

باید صبر کنی  ...مگه تا همین نزدیکای موعدت اقدام نداشتی شاید لقاح دیر انجام شده ... امید داشته باش بخدا تا ی هفته میشه بهش فکر کرد ...

بچه ها یه سوال من هر ماه دویا سه روز جلوتر از ماه قبل پریود میشم این ماه فعلا نشدم اخرین پریودیم ۱۰/ ...

ماه منیر جونم یعنی دوره هات 28 روزست  ... ؟

اگه اینطوری باشه امروز موعدت میشه ... بی بی هرچی دیرتر نتیجه مطمئن تر ... بزار فردا صبح بی بی بزن ایشالا ببینی اون دو تاخط جذاب وووو   

امیدت به خدا باشه من بودم دیگه بی بی میزدم چه صبری داری

رها جون کجایی ؟ دکتر رفتی امروز؟ بیا ی خبری از خودت بهم بده ...

2706