2737
2734
ایشالاا عزیزممم ....دوتامون باهم  هرکی منتظره الهی که خدا چشم انتظارش نزاره توی بهترین زمان ما ...

الهیییی الهی.امیدوارم باهم صاحب اولاد بشیم.تو مال کودوم شهری ارزو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهیییی الهی.امیدوارم باهم صاحب اولاد بشیم.تو مال کودوم شهری ارزو

الهی امین

من تهرانم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2728
دوستان منم میخوام چند ماه دیگه اقدام کنم برای بارداری ، باید چه آزمایشاتی بدم الان ؟و کلا اگه تجربه ...

سلام عزیزم

فولیک اسید و از الان شروع کن به خوردن حتما حداقل سه ماه قبل بارداری باید فولیک اسید بخوری

پیش دکتر برو برات سونو واژینال برای بررسی وضعیت رحم و تخمدانت بنویسه و آزمایشات هورمونی و تیرویید و ....

من جای تو باشم به همسرم میگم اونم بره آزمایش بده خیالتون راحت شه که هر دو سالمین 

سعی کن تغذیه خودت و همسرت هم رعایت کنی از الان بدنتون آماده باشه ... گرمی بیشتر بخور که رحمت سرد نباشه

ایشالا همون ماه که اقدام کردی باردار شی  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
منم اصفهانم.امیدوارم خبر خوب باشه این ماه و ماه آینده

به به اصفهان  

ایشالا ایشالاا

بیا حتما بیخبر نزاری منو 

2738
مرسی عزیزم از راهنماییت، ایشالا شمام به زودی خبر بارداریتو بدی عزیزم😘

همچنین تو

همچنین تو

دلم بچه میخواد😔جاریم اون هفته بچه دومشو به دنیا اورد.بچشو اصلا بغلم نمیداد.ی شب موندم کمکش .با دختر خواهرشوهرم.همش نشسته بود بهش میگفتم بچه رو بده نگه دارم یکم بخواب نداد بهم.به دختر خواهرشوهرم میداد ب من نه.فرداشم همش تو اتاق بود بچرو زیاد حتی ندیدم.😔😢😢

دلم بچه میخواد😔جاریم اون هفته بچه دومشو به دنیا اورد.بچشو اصلا بغلم نمیداد.ی شب موندم کمکش .با دختر ...

دورت بگردممم با این دل مهربونت که کمک جاریت رفتی ولی این رفتارو ازش دیدی

ایشالا خیلی زودتر از اون چیزی که فکر کنی خدا ی نی نی خوشگل میزاره بغلت تلخی این روزا و فراموش میکنی و هر روزت گر میشه از شادی و  خوشی

توکت به خدا باشه

دورت بگردممم با این دل مهربونت که کمک جاریت رفتی ولی این رفتارو ازش دیدی ایشالا خیلی زودتر از او ...

انقدر دلم گرفته از رفتارش.انقدر غم دارم.یادش میفتم بغض میکنم.من رفته بودم کمکش کنم.

انقدر دلم گرفته از رفتارش.انقدر غم دارم.یادش میفتم بغض میکنم.من رفته بودم کمکش کنم.

میدونم واقعا رفتارش درست نبوده

ایشالاا رودتر بچه خودتو بغل بگیری؟

کی اقدام داری؟ پری نشدی هنوز؟

من خودم کیست آندو دارم دارو نمیخورم ... منتظر معجزه خدام

میدونم واقعا رفتارش درست نبوده ایشالاا رودتر بچه خودتو بغل بگیری؟ کی اقدام داری؟ پری نشدی هنوز؟ ...

من پریم.سوممه.دیشب با شوهرم حرف زدم گفتم من میخوام اقدام کنم.اونم گفت باشه من ک خیلی وقته میگم.ولی تا حامله نشدی به هیچ کسی نباید بگی و استرس نداشته باشیواینا.دیگ منتظرم برم حموم و بیام اقدام شروع کنم.من چندسال پیش کیست  پوکید تو شکمم.ولی خب اونموقع دکتر میگفت خطر نداره.به نظرت راست گفته

من پریم.سوممه.دیشب با شوهرم حرف زدم گفتم من میخوام اقدام کنم.اونم گفت باشه من ک خیلی وقته میگم.ولی ت ...

خوب پس تو هم اقدام میکنی ایشالاهمین ماهم باردار میشی...

دکتر که دروغ نمیگه حتما مشکلی نبوده ... اگه چک شدی و از بین رفته مشکلی نداره که 

اخ بزنه جفتمون باردار بشیم ...

من اونجور که باید این ماه اقدام نداشتم توکل به خدا ایشالاا خودش کمک کنه توی این جند ماه باردار بشم زود توام همینطور دوستم

2706