2733
2734
بچه ها لکه بینی تو ماه های اول و دوم بارداری طبیعیه؟

معمولا طبیعیه ولی بستگی ب میزان خونریزیت داره، ولی در هر صورت باید تحت نظر دکتر باشی 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا طبیعیه ولی بستگی ب میزان خونریزیت داره، ولی در هر صورت باید تحت نظر دکتر باشی 

سلام آق پیشو جانم، من مدتی بدد دیگه نمیومدم نی نی سایت چون دو ماه بود که دیگه اقدام ندارم، اما دیشب خیلی عجیب خوابت رو دیدم، خواب دیدم باردار شدی و اینجا خبرش رو گذاشتی و من خیلی واست خوشحال بودم، امیدوارم به زودی این خبر رو ازت بشنوم.

2731
سلام آق پیشو جانم، من مدتی بدد دیگه نمیومدم نی نی سایت چون دو ماه بود که دیگه اقدام ندارم، اما دیشب ...

سلام عزیزمممم، دل تنگت شده بودم که .

خواب دیدی        یعنی خوابت چطوری بود ؟ خواب دیدی آق پیشو توی سایت پیغام گذاشته باردارممممم   چقدر حالمممم خوب شد

چقدر جالب میشه ماهایی که اصلا همو ندیدیم خواب همو میبینیم .... 

ایشالا خیر باشه خوابت و تعبیر رویای من باشه    دوست قشنگم مرسیییی از پیام دلگرم کننده ای که برام گذاشتی  

قول میدم به زودی خوابت تعبیر بشه     

از خودت بگو؟ خوبی؟ ایشالااا توام به حاجت دلت برسی عزیزممم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
سلام ب روح ماه همگی امیدوارم حال دلتون خوب باشه

به به .... 

سلام علیکککککممم   

خوبی دوستی؟ 

ایشالااا دل خودت پر از شادی و امید باشه ایشالا  

سلام عزیزمممم، دل تنگت شده بودم که . خواب دیدی         یعنی خوابت چطوری بو ...

اره عزیزم جالبه که تو خواب انگار خیلی می‌شناختمت حتی چهره ات رو دیدم هر چند الان یادم نیست، اما اینجا پیغام گذاشتی که بارداری و من چهره ات رو مجسم کردم و خیلی واست خوشحال شدم، راستش رویاهام عموما صادقه هستند بی صبرانه منتظر خبر بارداریت هستم، من بخاطر درس ام دو ماه هست دیگه اقدام ندارم انشاا... ببینم چی پیش میاد ، بی خبرم نگذار عزیزم 😘😘😘😘

اره عزیزم جالبه که تو خواب انگار خیلی می‌شناختمت حتی چهره ات رو دیدم هر چند الان یادم نیست، اما اینج ...

ای جانممممم .... خیلی خوشحالم کردی .... اصلااا بهم کلی انرژی دادی که توووو ....   

دوست داشتم اینجا بودی محکم بغلت میکردم ( بدون هیچ فاصله اجتماعی )   

من قول دادم نی نیم اومد بیارمش اینجا این وسط براتون دلبری کنه   تو که خواب دیدی اونم از نوع صادقانش..... دیگه هیچیییی دیگههه ... خاله رها شدی رفت     

2738

آنچنان زیاد نیست در حد یه قطره مثلا هرچندوقت یبار

ولی نگرانم کرد 

چون منتظرم ۱هفته دیگه بشه که قلب جنین تشکیل شده باشه بعد برم سنوگرافی 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
آنچنان زیاد نیست در حد یه قطره مثلا هرچندوقت یبار ولی نگرانم کرد  چون منتظرم ۱هفته دیگه بشه ک ...

شکم درد هم داری؟

آنچنان زیاد نیست در حد یه قطره مثلا هرچندوقت یبار ولی نگرانم کرد  چون منتظرم ۱هفته دیگه بشه ک ...

اینقدر دلایل لکه بینی و خونریزی توی دوران بارداری متفاوته که واقعا فقط ی پزشک میتونه بهت بهترین کمک و بکنه، که خیلی از این خونریزی ها بی دلیله و جای نگرانی نداره به خصوص اگه خیلی کم باشه و درد نداشته باشی ولی با این حال  بقیه هرچقدر هم بهت بگن که طوری نیست تو ذهنت مدام درگیره و دلواپسی ...... من جای تو بودم زودتر از موعد پیش ی دکتر برم و خیالم و راحت کنم و ترجیح میدادم به این همه فکر و خیال 

اگه میخوای صبر کنی  هم توکلت به خدا باشه و کمتر بهش فکر کن

فالله خیر حافظا و هو ارحم الرحین  

سلتم خانوماودوستان عزیز😍

من پسرم سی ام به دنیااومدوخداروشکرهمه چی خوبه

حالاازفازبارداری اومدم بیرون وافتادم توفازبچه داری😁

کیان رضاجون من الان فقط زردی داره که نگرانم نکنه بستری شه بازم محتاج دعاهای قشنگتون

2706