2737
2734
من یه هفته اس متوجه شدم که دارم مامان میشم 6 هفته ام , اگه خدا بخواد 99 تموم نشده نی نی به دنیا میاد ...

ای جاننننن . خیلی بهت تبریک میگم عزیزم.   ایشالا سالم بیاد بغلت.   با چندمین اقدام مامان شدی؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش خون بعداز ده روز از تاریخ تخمک گذاریت و لقاح مشخص میکنه. تو روز تخمک گذاری اقدام داشتی؟  ...

نه تخمک گذاریم چند روز بعد بود ولی یکیو میشناسم یکی دوروز بعد پریودش رابطه داشته و حامله شده یعنی زمانی که عملا میگیم تخمکی نیس  اوه یعنی اگه قبلش ازمایشم منفی بود بازم باید صبر کنم و بهش اکتفا نکنم بیشتر به خاطر داروهام نگرانم دکترمم شهر دیگس چهارپنج ساعت فاصلس

میخوام قبل اقدام برم ازمایشات قبل بارداریو الانم حس میکنم عفونت واژن دارم که به خاطر کرونا میترسم دک ...

کرونا که معلوم نمیشه کی تموم بشه... اگه بچه دلت میخواد زودتر کاراتو شروع کن. البته اگه الان مامان نشده باشیااا   اگه خدا بخواد میمونه برات با همین اوضاعی که الان گفتی... چرا که نه  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2731
منم اتفاقا میخوام برم دکتر برا اقدام دیگه صب کنی حالاحالا ها کرونا تموم نمیشه ک 

احتمالش زیاده که تا پاییز واکسن بیاد نمیدونم واکسنو میشه به زنای حامله هم زد یانه میترسم واکسن بیاد ما حامله باشیم نشه واکسن زد

ان شاءالله به وقتش خدا بهترین گل از گل های بهشت رو بهتون تقدیم کنه

چه دعای قشنگی    

وای مرسی عزیزم بهترین دعا بود واسم 😍

جوننن  آزمایشات قبل بارداریتو انجام بده حتما با خیال راحت اقدام کن. 

من دکترمو عوض کردم آزمایشات کامل انجام دادم رفتم نتیجه به دکترم نشون بدم یک هفته هم بود اقدام کرده بودم. دکترم گفت خوب میتونی از این ماه اقدام کنی با خیال راحت گفتم من با اجازتون یک هفتست شروع کردم  

2738
جوننن   آزمایشات قبل بارداریتو انجام بده حتما با خیال راحت اقدام کن.  من دکترمو عوض کردم ...

عه ان شالله 😁حتما میرم ...ان شالله ک شماهم بارداری عزیزم ...فقط یه سوال چ ازمایشاتیباید انجام داد؟

کرونا که معلوم نمیشه کی تموم بشه... اگه بچه دلت میخواد زودتر کاراتو شروع کن. البته اگه الان مامان نش ...

حالا دلم روشنه  تا ابان واذر بیاد    نمیدونم هم دلم بچه میخواد هم نمیخواد یه جورایی میترسم

نه تخمک گذاریم چند روز بعد بود ولی یکیو میشناسم یکی دوروز بعد پریودش رابطه داشته و حامله شده یعنی زم ...

منم شنیدم که خیلیا بعد از پریودی اقدام میکنن و بعد بارداری با سونو متوجه سن بارداریشون میشن میبین لقاح برای اقدام بعد پریودیشون بوده.

بستگی به زمان لقاح داره، بستگی به بدن و آماده بودن تخمک و اسپرم هم داره.... کلا برای هرکسی متفاوته. خیلیا بعد از ده روز تاخیر موعد پریودیشون بازم بی بی چک منفی میشه ولی توی هفته های بالاتر نشون میده باردارن. خیلی مامانا قبل موعد با بی بی یا آزمایش متوجه میشن خیلیا همون روز موعد نشون میده فقط.... هرکسی به نوعی درگیره خلاصه.

2706