2726
ویتامین e400 خریدیم بهش دادم خورده ولی این ماه اصلا نخورد. فولیک اسید توی برگه دیگه آزمایش میزان آهن ...

چرا گفت نباید بخوره پس یعنی من هم نباید میدادم؟ چه ارتباطی به آهن داره یعتی اگر بالا باشه نباید بخورن؟

مجموع سرعت پیش رونده مهم هست که ۳۷ درصد بودش که خیلی خوبه، حجم هم که نرمال هستش هر چی بیشتر از باشه ...

سرعت پیش رونده 50 به بالا نیست ولی همینم خوبه واسه شوهرامون   

مرسی از راهنماییت گل قشنگ  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا گفت نباید بخوره پس یعنی من هم نباید میدادم؟ چه ارتباطی به آهن داره یعتی اگر بالا باشه نباید بخور ...

ارتباطشو منم نفهمیدم ولی میدونم آقایون هم فولیک اسید باید بخورن اونجا که همسرم پرسید چی پیشنهاد میدین چی بخورم گفت هیچی من گفتم فولیک اسید به نظرتون لازمه گفت نه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
همه چیز نرمال و خوب بود عزیزم تعداد هم عالی بود، تقریبا مثل آز همسرم هستش، تو خودت بهشون ویتامین E و ...

خوردنشون به نظر من اصلا ضرری نداره. فولیک اسید . زینک . ویتامین e400 خوردن اینا براشون ضرری نباید داشته باشن فقط عملکردو توی این دوران اقدام بهتر میکنن.

2728
اگه باردار شدی خبرشو بهمون بده خوشحال میشیم. اگه نه خودتم ناراحت نکن خیلی طبیعیه چند ماه انتظار بکشی ...

باشه حتما.نه متاسفانه انجام ندادم.میترسم برم بیمارستان بخاطر کرونا

باشه حتما.نه متاسفانه انجام ندادم.میترسم برم بیمارستان بخاطر کرونا

من بهت پیشنهاد میدم حتما آزمایشات قبل بارداری و انجام بدی تا خیالت راحت بشه. کرونا حالا حالا مهمون ناخوندست و باید ب عنوان بخشی از زندگیمون قبولش کنیم متاسفانه.   

سلام مامانا خوبین  ی سوال من رفتم سونو ی تشکیل قلب سن حاملگی رو تو سونو زده ده هفته ولی با اول ...

سلام عزیزم انشالله به سلامتی😍😍انشالله بارداری خوب وبی دردسری داشته باشی وبه سلامتی نی نی جونت وبقل بگیری...اشکالی نداره عزیزم معمولاتوی سونوگرافی هااگه دقت کنی میبینی که زدن به علاوه منفی هفت روز....یعنی امکان داره که هفت روزتحتمال خطاباشه تاریخ هاشون 

سلام عزیزم انشالله به سلامتی😍😍انشالله بارداری خوب وبی دردسری داشته باشی وبه سلامتی نی نی جونت وبقل ...

مرسی سارینا جون ... ما هم یاد بگیریم بد نیست😜

ای جانننن     عزیزم قدمش مبارک باشه . روشنایی خونتون باشه ایشالا. خیلی بهت تبریک میگم. & ...

ممنون عزیزم آره خوب بود شکرخدا

راستش آخرش روغن کرچک خوردم ولی به هیچکس توصیه نمیکنم😄

ممنون عزیزم آره خوب بود شکرخدا راستش آخرش روغن کرچک خوردم ولی به هیچکس توصیه نمیکنم😄

روغن کرچک برای چی خوردی ؟!!!

روغن کرچک برای چی خوردی ؟!!!

برای شروع انقباضات چون راه دیگه ای نداشتم😓

دوستم با من اومد بدون درد ۱۲ساعت بعد من زایمان کرد

نمیخاستم مثه اون بشم

ولی کلا کار خطرناکی کردم

برای شروع انقباضات چون راه دیگه ای نداشتم😓 دوستم با من اومد بدون درد ۱۲ساعت بعد من زایمان کرد نمی ...

یعنی روغن خوردی انقباضات شروع شد. تا حالا نشنیده بودم  خطرناک باشد باشه.

تو سزارین شدی دیگه درسته ؟ توی سزارین هم داشتن انقباضات مهمه؟؟! من دوستم پنج شنبه زایمان کرد بدون درد رفت بیهوش شد و سزارین شد. 

خانمی مامان شدی شما؟ تقویتی فرتیل اید میخوردین شما و همسرت به نظرت خوبه؟

برا تقویت خیلی خوبه گلم...مامان نشدم چون خوب اقدام نکردیم اگه خدا بخواد این ماه 

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼
برا تقویت خیلی خوبه گلم...مامان نشدم چون خوب اقدام نکردیم اگه خدا بخواد این ماه 

ایشالا

2706