2733
2734
عنوان

اسم پسرانه

362 بازدید | 46 پست

خانوما  بچه ام 3ماه دیگه به دنیا میاد هنوز اسم براش انتخاب نکردم، اسم پسر اولم محمد ابراهیم هستش ابراهیم اسم پدر شوهرمه که فوت شده گذاشتیم،شوهرم میگه ولی این یکی پسرم دیگه نمیخوام اسم عربی بزارم براش میگه میخوام یه اسم ایرانی اصیل انتخاب کنم ولی خودشم هنوز انتخاب نکرده شما بیایید اسم پسرانه ایرانی قشنگ بگید تا ببینم چی میشه

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

منم هنوز انتخاب نکردم اصلا بهشم فکر نمیکنم گذاشتم تا ماه دیگه🙁✋🏻سخته واقعا انتخاب اسم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهراد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
منم هنوز انتخاب نکردم اصلا بهشم فکر نمیکنم گذاشتم تا ماه دیگه🙁✋🏻سخته واقعا انتخاب اسم

آره خیلی، شما بچه اولتونه

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
2738
مِهراد😍

چه جالب منم همینو گفتم  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
من اگه پنج تا پسر داشته باشم اسم همشونو میزارم ابراهیم😂

خنده داره اسم ابراهیم 😏😏😏

بعدا پسر بزرگتون شاکی میشه 

آره شوهرمم همینو میگه

فرهاد

فرزام

2706