2733
2734
عنوان

من خُلم؟

228 بازدید | 31 پست

وقتی دوستم«پسر» بخواد زیادی خرج کنه، دوس ندارم. عذاب وجدان میگیرم

شما براتون پیش اومده؟ 

حالا نه ﺑه من، نه اونایی که پسرارو تیغ میزنن. چطوری میتونن

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...

بابا بزا خرج کنه چ فرقی برا تو داره 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بزا خرج کنه چ فرقی برا تو داره 

آخه دلم نمیاد، وقتی خودش برا اون پول زحمت کشیده

ناتانائیل! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود. در انتظار خدا بودن، ناتانائیل...یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
2731

عزیزم نمیخواد بیخودی برای پسرا دلت بسوزه انگشت شمارن که از رو عشق برای دختر کادو میگیرن 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2738

اره تو خلی منم خلم خخ

منم دلم نمیخواد از پسری پول بگیرم 

ی دفعه از رلم دور بود روز تولدم کارتشو رمز دومشو داد بهم گفت هرچی میخوای بگیر اسکرین هم گرفت ۶۰ میل توش بود ولی خدا شاهده دس نزدم بهش 

دوماه بعدم ازش جدا شدم🤣

خیلی خلیم منو تو😁😁

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

اره خلی😂😂😂😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706