2703
2553

سلام عزیزای من اهل یه از شهرستانای زنجانم هفته بعد وقت مشاوره دارم پیش دوتا دکتر دو روز پشت سر هم ما فامیلای زیادی تو تهران نداریم البته هستن فامیلای مادرم ک اونم شانس من هفته بعد همشون میخان بیان این طرف منو نامزدم اخه دوتایی تو اون شهر درندشت چ جوری مطب دکترارو پیدا کنیم بدون کمک شبو کجا بخابیم اون دو تا دکترم با زور وقت گرفتم چند باری زنگ زدم وقت بعدی میره واسه مرداد شما نظر بدید من چیکار کنم

مامان دوقلو ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادرسشون کجاست؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2456

بريد هتل

ادرسم تو ويز بزنيد با ويز بريد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2714
یکیش ونک خیابان ولعصیر یکیش پاسداران

اوووووو چرااینقدر براخودت سختش کردی تتها ک نیسیتی باشوهرتی دیگه مردام هیچ ترس و واهمه ای ندارن مطمئن باش

رسیدین تهران برین همون طرفای مطب مسافرخونه یا هتل برید یشب بیشتر ک نیست فرداشم دکتر بعد و برو بعدشم برگردین

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2706