1735
1707

سلام عزیزای من اهل یه از شهرستانای زنجانم هفته بعد وقت مشاوره دارم پیش دوتا دکتر دو روز پشت سر هم ما فامیلای زیادی تو تهران نداریم البته هستن فامیلای مادرم ک اونم شانس من هفته بعد همشون میخان بیان این طرف منو نامزدم اخه دوتایی تو اون شهر درندشت چ جوری مطب دکترارو پیدا کنیم بدون کمک شبو کجا بخابیم اون دو تا دکترم با زور وقت گرفتم چند باری زنگ زدم وقت بعدی میره واسه مرداد شما نظر بدید من چیکار کنم

ادرسشون کجاست؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

خانوم ها ی هنرمند و خانه دار یه فروشگاه معتبر صنایع دستی هست 

که کارگاه های تولید صنایع دستی که نیاز به استخدام هنرمندان و افرادی دارند که بتوانند درتولید محصولات به آنها کمک کنند 

و یا به دنبال استعداد خاصی برای توسعه محصولات خود هستند 

می توانند در حساب خود در این سایت درخواست خود را ثبت کنند.

1718

بريد هتل

ادرسم تو ويز بزنيد با ويز بريد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
1760
یکیش ونک خیابان ولعصیر یکیش پاسداران

اوووووو چرااینقدر براخودت سختش کردی تتها ک نیسیتی باشوهرتی دیگه مردام هیچ ترس و واهمه ای ندارن مطمئن باش

رسیدین تهران برین همون طرفای مطب مسافرخونه یا هتل برید یشب بیشتر ک نیست فرداشم دکتر بعد و برو بعدشم برگردین

1759
یکیش ونک خیابان ولعصیر یکیش پاسداران

اره عزيزم مسيراشم پرت نيس يه شب سوييت اجاره كنيد 

با اسنپ هم همه جا بريد اصلا نگران نباش به خدا توكل كن 

تو اين سايتاي اسنپ تريپ بزن برات سوييت قيمت مناسب تو تهران مياره 

1651