2733
2734

مرغ رو بزار لای نون ساندویچ😁💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😐😐😐

شرمنده درهمین حد بلدم نفر دوم کامل تر توضیح داده😅😅😅💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

فيله يا سينه مرغ رو آبپز كن با پياز و زردچوبه و نمك . وقتي كامل پخت ، تكه تكه كن با يكم كره تفتش بده . فلفل و آويشنم بزن . بعد ميتوني قارچ تفت داده و پنير پيتزا ام بزني . بعدش با سس مايونز و خيارشور مخلوطش كن با چيپس يا سيب زميني سرخ كرده بريز داخل نون 

مرغ رو بذار توی نون باگت و خیارشور و گوجه هم بذار 😐😐

خب عزیزم این وک خودمم میدونم میگم موادی داخل نون میریزن وچطوری درست کنم چیامیریزن توش خوشمزه میش

خداجونم شکرت که درتاریخ۹/۹/۹۹به همه ی خواسته هاوآرزوهام رسیدم 😍😍😍😍
2738

من اینجوری درست میکنم خوشمزه میشه

مرغ رو اندازه بند انگشت خورد کن بعد با پیاز بذار خوب بپزه و سرخ بشه.کلم هم خورد کن جدا تفت بده رنگش ک تغییر کرد قارچ بریز توش بذار خوب باهم دیگه تفت بخورن.بعد مرغ رو بهشون اضافه کن درهم کن.بذار خنک بشه بعد خیارشور نگینی خورد کن بریز روش سس هم بزن 

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
فيله يا سينه مرغ رو آبپز كن با پياز و زردچوبه و نمك . وقتي كامل پخت ، تكه تكه كن با يكم كره تفت ...

ممنونم واقعامرسی

من اینجوری درست میکنم خوشمزه میشه مرغ رو اندازه بند انگشت خورد کن بعد با پیاز بذار خوب بپز ...

مرسی تشکرگلی

ما الان خوردیم جات خالی...من فیله یا سینه مرغ رو با نمک و فلفل و پودر سیر و آویشن و پیاز و آب میپزم بعد پختن ریش میکنم با روغن زیاد سرخ میکنم و با خیار شور و گوجه و سس مایونز ساندویج میکنم  

2706