1735
1714

خیلی جاهای دنیا آدم ها وقتی هیجده سالشون میشه مستقل میشن و میتونن برن دنبال زندگی که میخوان اما اینجا برا خیلی ها اینطوری نیست. ی سری ها میگن اره اگه ی دختر درس بخونه و بره دانشگاه و کار پیدا میکنه میتونه مستقل بشه و تموم ولی من مخالفم. بعضی خانواده ها خیلی گیر هستن و بچه شون هیچ اختیاری نداره، نمیتونه تنها بره سفر، نمیتونه تنها زندگی کنه، نمیتونه هر شغلی که دوست داره انتخاب کنه، برا ی بیرون رفتن ساده باید کلی توضیح بده، نمیتونه پوششی که دوست داره رو انتخاب کنه و انتخاب هاش محدوده، نمیتونه بره خیلی جاهای تفریحی؛ خب زندگی اینطوری چه ارزشی داره؟ خیلی جاهای دنیا اگه پدر و مادرها بچه شون رو اذیت کنن و نذارن مستقل بشه باید جواب پس بدن و اصلا همچین حقی ندارن. پس چرا اینجا اینطوریه؟ پس چطوری میشه از زندگی لذت برد؟ اینطوری که زندگی فقط تکرار و تکراره. مرگ از این زندگی بهتره. واقعا چرا اینطوریه؟ ی دختر اگه بخواد کار کنه حالا هر کاری باید کلی توضیح بده، خب واقعا که چی بشه؟ مگه از پسرها این همه توضیح میخوان؟ ی دختر اگه نخواد دانشگاه بره و بگه میخوام کار کنم میگن آره دلش شوهر میخواد.😏😒 ولی وقتی ی پسر اینو بگه میگن آره اشکالی نداره، باید کار کنه واسه آینده دیگه. چرا نمیگن پسر دلش زن میخواد؟ واقعا مسخره است. پسرها معمولا تنها یا با دوست هاشون سفر میرن اما دخترها چی؟ البته هستن دخترهایی که تنها سفر میرن اما خب خیلی ها هم نمیتونن. الان اونایی که نمیتونن باید چیکار کنن؟ دخترهای بیچاره یا باید ازدواج کنن تا ی ذره مستقل بشن یا صبر کنن تا پیر بشن بعد اونم شانس بیارن پدر و مادرشون زود بمیرن تا بتونن مستقل بشن. اخه چرا؟ چرا اوضاع ما اینقد مزخرفه؟ 

منم از این قانون مملکت متنفرم که اجازه دختر دست پدر بعدم شوهر 

خیلی مسخرست همه انسان ها آزاد آفریده شدن 

همه پیشرفت میکنن ما....... 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Don't look at me with those judging eyes I'm Just a Little diffrent 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

البته پسر و دختر فرقی نداره...این فرهنگ غلط ماست که فکر میکنن اینکه یه بچه دنیا اوردن باید منت سرش بزارن!!

با اینکه پدرو مادرا واسه خودشون بچخه اوردن.....

همینم باعث عقب موندگی مملکت هست..چون هیچ کس ازادی نداره..در نتیجه خلاقیت از بین میره

مامان شدم!  

علتش اینه که متاسفانه تو ایران  مادرها باید زندگیشونو وقف بچه ها کنن بخاطرش باید از خیلی چیزا تو جوونی بگذرن بنابراین نمیتونن راحت از کسی که دنیاشونو وقفش کردن بگذرن...و بگن خدافظ برو پی زندگیت

دو زندگی ها قاطی پاتیه و حرف مردم براشون مهمه

سه ریشه ی دینی داره و تصورشون اینه دین مارو بخاطر فرزند ناخلف توبیخ می کنه

و خیلی دلیلای دیگه

با پسرا هم همینطورن.حالا ی اپسیلون ازاد تر از دخترا

عزیزان تا یک مدت بدرود!شاید تا آخر تابستون.به این جمله اعتقادی ندارم:"باهرکسی مثل خودش رفتار میکنم"پس شخصیت منحصر به فرد من چی شد؟اینجوری من 7میلیارد شخصیت دارم!خیر!من منم.پس فکر نکن اگر بهم توهین کردی،توهین میکنم.اگه آدمی دعوایی و موجی هستی،متاسفم عزیزم!من آدم مناسبی واسه هم صحبتیت نیستم و ممکنه سرخورده بشی.حتی اگه بهم توهین کنی هم ممکنه لایکت کنم!چون اینجا تبادل نظره.اگر احساس کنم آدمی هستی که بی ادبی،شاید بیش از 2بار جوابت رو ندم چون برای خودم ارزش قائلم.پس ناراحت نشو گلم😊این رو هم لازم دونستم بگم واسه کسانی که هی گیر میدن که چون تمایل به ازدواج و جنس مخالف یا موافق!نداری یعنی بیماری!:من یک مدلیم!که اون مدل،هیچ تمایلی به ازدواج و رابطه نداره.یعنی جنس مخالف به اندازه یک دیوار برامون جذابه!همونقدر جذاب و تحریک کننده!پس کاملا سالمم،نگرانم نباش عشقم😊

چون مردم فضولن، اگه ببینن یکی آزاده چه حرفا که پشت سرش نمیزنن، برای پدر و مادر سخته که یه عده نفهم به بچه‌هاشون انگ خرابی بزنن... به خدا من 10 _15 سال پیش که هنوز مانتو جلوباز مد نبود یه تیپ ساده داشتم، شاید تا حدودی با فامیل فرق داشتم ولی درکل عادی بودم، میشنیدم پشت سرم میگن مهسا پسر بازه😳 بعضیا جواب سلاممو نمیدادن.. ولی حالا همونارو میبینم که دختراشون بزرگ شدن و تو 15سالگی مو رنگ میکنن، عکس با لباسای خیلیییییی باز میذارن اینستا.. نمیدونم وقتی منو میبینن یاد گذشته‌ها و قضاوتاشون میفتن یا نه، نمیدونم شرمنده میشن یا نه.

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1760