2737
2734

شوهرم ازدواج سومشه یه پسر 14 ساله م داره منم ازدواج دوممه یه بچه 9ساله دارم که پیش باباشه اصلا من نمیبینمش.. قبل ازدواج شوهرم بهم قول داده بود دو دونگ خونه رو به اسمم بزنه ولی نزد. و چند قول ریزو درشت دیگه که ب اکثریت ش عمل نکرد... من سه ماه بعد ازدواج یک مغازه به اسم خودم خریدم و دادم شوهرم توش شغل دوم را بندازه و بعضی جاها هم از پس انداز خودم خرج میکردم و برای پسر شوهرم کادو میخریدم.. و از دهنم در رفت ب شوهرم گفتم شاید پول بدم تا شغل سومم را بندازی... به مرور دیدم شوهرم به قولاش عمل نکرد و حتی داره ازم سو استفاده میکنه منم مغازه رو فروختم پولشو گذاشتم بانک.. و تصمیم گرفتم دیگه حتی یک ریال از پول ی رو ک پس انداز میکنم یا پس انداز قبل ازدواج خودم خرج نکنم و فقط بزارم بانک برای خودم بنظرتون تصمیم درستی گرفتم؟؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بله عزیزم کاملاااا درسته

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و بعد اینکه حرف شغل سوم و زدم همش نقشه میکشید که هر جور شده پول و ازم بگیره

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2738

ارره عزیزم کاملا درسته وقتی شوهرت به قولش وفانکرد توهم پولاتو واسه خودت خرج کن

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

یس عزیزم کار خوبی کردی

ولی پول داری ارزشش میره برا همین طلا بگیر گلم بزار بانک😉

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

ملک بخرکنار بذار مواظب باش نفهمه توحسابت پول داری 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

کاملا کار درستی کردی👍👍👍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706