2726
عنوان

شخصیت یه دختر حذاب

199 بازدید | 15 پست

بنظرم ادم وقتی جوونه مث خمیر میتونه شکل بگیره بیاین اخلاقهی بدمونو ترک کنیم 

بحاش اخلاقای خوب بزاریم 

بخاطرخودمون خوب باشیم .ن اینکه بخاطر بقیه خودمونو خوب جلوه بدیم

خودمن الان میگم چه دختری جذاب و خوبه

شمام بگین تا من تایپ میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اگه میتونستم زمان را به عقب برگرونم یه سری صفاتم ثابت میموند و یه سری دیگش را تغییر میدادم که از اول زندگی مشترکم را درست و اساسی بسااااازم 

اول اگه برگردم عقب سعی میکنم خودم باشم و خودم را دوست داشته باشم به آب و آتیش خودم را نمیزنم که بقیه مثلا خانواده شوهر و شوهرم بگن به به و چه چه که هیچوقت هم نگفتن علی رغم همه تلاش هام دوم مهربونیم را دوست دارم اما سعی میکنم کمتر دلرحم باشم سوم سعی میکنم ساده نباشم چهارم بی ریا و خاکی بودن خوبه اما گاهی باید کلاس گذاشت به نظر من زندگی مثل آشپزی میمونه همه چیز به میزان لازم

همه چیز تعادلش خوبه حتی مهربونی

خانم گل به آخرین تاپیک منم سر بزن

من اولین چیزی که جذبم میکنه استقلال و عرضه دختره یه دختر در کنار ظرافت باید مثل یه مرد جنم داشته باش ...

من جذب م نمی کنه

برای استقلال شرایطی لازمه

اول ش کاره 

کار رو به همین سادگی نمیشه به دست آورد

دور و بر دیدم پارتی سر کارند

ببین اگه میتونستم زمان را به عقب برگرونم یه سری صفاتم ثابت میموند و یه سری دیگش را تغییر میدادم که ا ...

دقیقا .ادم ک خیلی مهربدنی کنه ب چشم نمیدد .هرچی تعادلش خوبه 

خوبی زیاد بکنه ادم میشه وظیفه

من جذب م نمی کنه برای استقلال شرایطی لازمه اول ش کاره  کار رو به همین سادگی نمیشه به دست آور ...

اره ولی کار بستگی داره چی بگی 

مثلا میتونه کار خونگی راه بندلزه .یا حرفا یاد بگیره

من جذب م نمی کنه برای استقلال شرایطی لازمه اول ش کاره  کار رو به همین سادگی نمیشه به دست آور ...

خب خیلی ها هم بی پارتی میرن سرکار 

خیلیا به یه کار پاره وقت هم راضی میشن فقط برای اینکه دستشون دراز نباشه

منظورم از استقلال فقط یه کار خیلی پر و پیمون دولتی یا یه شغل آزادی که خیلی سرمایه بخواد نیس 

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
یک عدد دختر منطقی و باحال و بیخیال😁🖐🏻

تومنی یامن تو

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

منظور از استقلال چیه؟ چه جوری مستقل باشیم تو سنو سال پاییه تره حدودا شونزده هیفده

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706