2737
2734
عنوان

کیا عاشق شوهرشونن ؟😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1199 بازدید | 123 پست
میدونی به نظرم آدم وقتی ناراحته بیشتر همدردی میخاد  تا دردو دل کنه و یکی به حرفاش گوش بده واسه ...

درسته کاملا.بنظرم تودنیای بیرون شایدکسی رو ندارن برای حرف زدن برای اینکه یکی ارومش کنه برای همین اینجا میان همه درددل میکنن یکم خالی بشن.

من خودمم باهیچکس درددل نمیکنم هیچوقت اینجا رو دوس دارم اماباز چیزی ازمشکلاتم نمیگم.

میگم بیشتر روش تمرکز میکنم بدتر میشه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تازه امروز به این نتیجه رسیدم چطوری دارم تلقین میکنم اخه... 

اشتباه میکنی عزیزم مشکل همیشه هست نگران  نباش حل میشه 😍

اینکه از نکات منفی زندگیت پیش کسی بگی ب نظرم هی بدتر میشه

زندگی قشنگه سخت نگیر   🌈🌱
از وقتی تو نی نی سایت درباره زندگی و تجربه هام به بقیه گفتم ک کمکشون کنم یه روز خوش نداشتیم همش چشم ...

اززندگیت نگو خب

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731
درسته کاملا.بنظرم تودنیای بیرون شایدکسی رو ندارن برای حرف زدن برای اینکه یکی ارومش کنه برای همین این ...

منم خیلی اینجا درد دل کردم ولی دارم ب حرف شما میرسم که اشتباهه و هر چی روش تمرکز کنی بدتره

زندگی قشنگه سخت نگیر   🌈🌱
اشتباه میکنی عزیزم مشکل همیشه هست نگران  نباش حل میشه 😍 اینکه از نکات منفی زندگیت پیش کسی بگی ...

من همیشه از مثبت هاش میگم برا همین میگم چشم میخورم 😂😂حالا البته من خودم با انرژی مثبت قوی ک دارم سعی میکنم دگر کنم از خودم بدی ها رو

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
سال ۹۳ اشنا شدیم سال اول دانشگام 😍 البته رشته هامون متفاوت بود و اون سال اخر دانشگاش بود و من ترم ب ...

احیانا هم دانشگاهیم نبودی معرفی نمیکنی بشناسیم  

2738
منم خیلی اینجا درد دل کردم ولی دارم ب حرف شما میرسم که اشتباهه و هر چی روش تمرکز کنی بدتره

اره واقعا بدتر میشه.هی موج منفی فرستاده میشه باز بدتر میشه ...خودت خودتو آروم کنی بهتره .

فقط اینجا بیای سرت گرم شه یکم ک مشکلات خودت یادت بره

شوهر من بدی نداره. واقعاااااا نداره. روانیشمممم 

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
از وقتی تو نی نی سایت درباره زندگی و تجربه هام به بقیه گفتم ک کمکشون کنم یه روز خوش نداشتیم همش چشم ...

این حرفو من یبار اینجا گفتم همه بهم تومیدن ک ادمارو ک نمیشناسن چطور چشم میکنن دوساعتم توضیح میدادم نشد اخر

ولی کاملا موافقم که چشم زخم از دورم میشه ناشناسم میشه

2706