2733
2739

خودم چن وقت پیش یهو نصفه شب ازخواب پریدم بعد حس کردم هوای اتاق سنگین وخفه اس طبق معمول رفتم زیرپتوآخه ازتاریکی میترسم بادستم لبه پتو رو محکم گرفتم بعد محکم پتو ازروم کشیده شد انقدترسیدم که زبونم بنداومد یادم رفت جیغ بکشم الان تقریبا یکی دوماه گذشته ولی من هنوز نفهمیدم چه موجودی بود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باورکن به خدا انقد ترسیدم رفتم تو آشپز خونه حالا تصور کن خونه غرق سکوت بعد بلند زدم زیر گریه مامان بابام با وحشت اومدن بالا سرم که چی شده چته جریانو گفتم بهشون بابام بهم خندید مامانمم  زیاد جدی نگرفت 

2738

من ۲ هفته پیش ساعت ۱۰ صب بود خونه جادرشوهرم خوابیده بودم ، شوهرمم رفته بود مغازش ، بعد یهو ی زنی با صدای خیییییلی خییییلی قشنگ ک پر هز ارامش بود در گوشم گفت بلند شو اومد (حتی گرمای نفساشم احساس میکردم)

بعد چشممو باز کردم دیدم شوهرم داره از پله ها میاد بالا

واقعا نمیدونم چی بود ولی دوسش داشتم چون صداش قشنگ بود

فک کنم همزادم بود

ب شوهرمم گفتم اونم اینجوری  نگام کرد

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
من یکی دو ماه پیش خواب نبودما چشامو بسته بود یهو وا کردم دیدم یه پا پیشمه از ران به پایین فقط یه لنگ ...

بیشعورا میخورن پوستشو میندازن تو تخت شما!

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706