2733
2734
عنوان

گواهیناممو آتیش زدم🤦

631 بازدید | 39 پست

هی شوهرم سرکوفت میزد که برات گواهینامه گرفتم خواهرت چندساله میخواسته بگیره نتونسته دیگه چی میخوای منم اتیشش زدم

حالا میخوام ماشین ثبت نام کنم میدونم بدون گواهینامه فردا برم دنبالش

تو سایت که ثبت نام میکنی باید گواهینامه بغل دستت باشه یا کد ملی و شماره و اینا؟ 

حالا فردا پس فردا بخوام برم گواهینامه بگیرم شوهرم میگه نگو گم کردم بگو سوخته اگه بگی گم کردم آگهی میکنن سه ماه تا پیدا بشه و اینا طول میشه منم روم نمیشه بگم چجوری سوخته؟ بگم بچه انداخته تو چاه دستشویی؟ اصلا شوهرم راست میگه؟

😐😐😐😐😐

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بحاش شوهرتو اتیش میزدی خب

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

فقط شماره گواهینامت رو میخوان

اگر حفظی میتونی ثبط نام کنی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
حالا فردا پس فردا بخوام برم گواهینامه بگیرم شوهرم میگه نگو گم کردم بگو سوخته اگه بگی گم کردم آگهی می ...

بگو گم شده چیکار دارن ک چیکارش کردی بیکارن مگه ؟ مثل شناسنامه و کارت ملی ک سریع المثنی میزنن...با این شوهر چطور ماشین میخوای بخری

کسی اینجا ثبت نام کرده؟ چه ماشینی؟ چه جوری؟  بچه ها خیلی واجبه لطفا راهنمایی کنید اجرتون با خد ...

سایپا یا ایرانخودرو باید بری تو سایتش گواهینامه خودتو ک اتیش زدی نمیشه شماره گواهی لازمه

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
2706