2737
2734

سلام دوستان عزیز تزدیک دو ساله اقدامم باردار نشدم دکتر هم رفتم فعلا علتو پیدا نکردن
عکس و سونو و تیروید همه نرمال بوده خیره تخمدانم نرمال بوده همسرم کم تحرکی خیلی خفیف  داره که دکترا گفتن مهم نیست
چندین دکتر هم پیدا کردم مثلا رفتم پیش خانم دکتر زارعیان خیلی منو ترسوند گفت حتما ذخیره تخمدانت پایینه و یایسه داری می شی ولی رفتم آزمایش ذخیره تخمدان دادم 2.5 بود و بعد چون سونو واژینال گرفت تو پریودی بودم روزای آخر بعد به فاصله چند روز باز پریود شدم برای همین دیگه می تریسم برم پیش ایشون
دکنر برنجیان هم جستجو و پرسوجو کردم برم ولی دیدم همزمان چند نفرو وزیت می کنه دوست ندارم اینطوری
شماها کسی هست دکتری بشناسه و رفته باشه پیشش  که خوب باشه و وقت بذاره و علتو پیدا کنه واقعا خسته ام همه بهم گیر میدن 32 سالم هست می ترسم خیلی دیر بشه
لطفا اگه تونین کمکم کنین الان تمام اطرافیانم بعد من ازدواج کردن و باردار شدن یا بچه دارن از نگاه و حرفهاشون دلم شکسته

کدوم شهری؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگه تهرانی برو پیش دکتر مهشید گیلانی پووووور به ۲ماه نکشیده باردار میشی.تشخیصش حرف نداره دستشم سبکه عجیب

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
2738
2706