2733
2734
عنوان

قید کرونا رو زدین

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 16 پست

به خدا اطرافیان من از اولم رعایت نکردن الانم که دیگه میگن تموم شده 😐😐😐😐😐 فقط من تو خونه زندونی شدم😕😕😕

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

اگر بیان خونم باید لباسی بیرونشون رو عوض کنم بعد بشینم یا با همون لباسا هم اوکی هست؟ من اگر برم خودم لباس میبرم شلوار و مانتو رو عوض میکنم..ولی اونا بعید می‌دونم..چون برادر شوهر کوچیکم حتی با بلوز بیرونش تو رختخواب هم میره..منم خودم یک ماه پیش یه بار به اصرار همسرم رفتم خونه مادرشوهرم و خونه پدر خودم هم یه بار رفتم ولی واقعا دوست ندارم همه جا برم و مثل قبل رفت و آمد کنم..تازه اونجا هم که رفتم همون جلو در لباسامو عوض کردم بعد رفتم داخل هم خودم هم همسرم..ولی بعید می‌دونم اونا این کارو کنم..چون برادر کوچیکمو دیدم اونجا با لباسهای بیرونش نیست سر سفره صبح بعدشم با همون بلوز رفت خوابید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘