2410
2553
عنوان

قید کرونا رو زدین

142 بازدید | 16 پست

شما هم بیخیال شدین آیا...من تقریبا اطرافیانم بی خیال شدن..زندگی عادیشون رو از سر گرفتن..خواهرشوهرم چند شب پیش زنگ زد دعوتم کرد منم قبول نکردم..همسرم هم شاکی شده میگه تو میخای کسی خونه آت نیاد نرفتی..میگم مگه تا حالا کم رفتم و کم اومدن؟ از طرفی برادر شوهرم نامزدشو آورده از شهرستان اینجا..نمی‌دونم اونا هم توقع دعوت دارن یا نه؟ بعد من باردار هم هستم..بعد اینکه اونا اصلا رعایت هم نمیکنن با لباسهای بیرونشون تو خونه هم میشینن..همسرم هم کم کم خسته شده داره بهونه‌گیر ی می‌کنه..نمی‌دونم کار من اشتباست من هم باید عادی باشم،؟ بخدا این کرونا من رو هم هسته کرده از بس با ترس لرز خرید کردم و مدام شستم و زندگی کردم.ولی اونا فکر میکنم فقط به خودش سختکذشته باید چه کارکنم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من دیگه بیخیال شدم رعایت میکنم ولی دیگه پیگیر اخبار نیستم چون انقد حرص خوردم تیک عصبی گرفتم چشمام میپره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

زندگی عادی رو دارم و فقط با خانوادم رفت و امد داریم ولی با رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی کلا به رعایت بهداشت و فاصله عادت کردم قبلا سخت میگرفتم حتی گریه میکردم انقدر که وسواسی شده بودم ولی الان بهترم

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن ما هنوز تو قرنطینه ایم و رعایت میکنیم پس اینایی که تو خیابونن مجسمه ان

دروغ میگن عید فطر پشه پر نمیزد تو سایت همه مهمونی و تفریح رفته بودن اینجا بشنو ولی باور نکن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

متاسفانه نمی‌فهمم.‌اگر برممه دیگه رفت و آمد هاشون شروع میشه...مشکل همسرم هم هست که اصلا درکم نمیکنه..میگه خستم کردی..آخه انگارمن کرونا رو آوردم..خودش اون اوایل خیلی رعایت میکرد و میترسید..‌‌‌‌‌ولی الان احساس میکنم فقط جلوی من و وقتی خونهنیاد مجبوره رعایت کنه ووسایلش ضد عفونی کنه خودش تنها باشه براش مهم نیست.‌

خیلی ها بیخیال شدن

اصلا انگار نه انگار

برو ببین تو این پارک ها چه خبره

چند بار ازخونه برو بیرون ریلکس میشی

منم تا یک ماه پیش همینجور بودم تا اینکه رفتم بیرون از خونه دیدم وای اصلا کسی رعایت نمیکنه خوب اگه انقدر سرعت انتقالش بالا بود باید همه اینها میگرفتن دیگه

مخصوصا حالا که بارداری انقدر با اینچیزا خودت رو اذیت نکن

2706