2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه سوالی دارم

دیروز یه بچه دوساله دیدم سندروم دان داشت 

مگه توبارداری برا این ناهنجاری ها ازمایش نمیدن؟ اگه مشخص میشه پس چرا بچه این خانومه اینجوری بود

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

اینکه خودت تا میتونی باهاش حرف بزنی دختر من ۱۹ ماهشه 

بابا 

چیه

آب

بدش

علی 

فقط اینارو میگه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

اینکه باهاش خیلی حرف بزنی و همه چیو بهش توصیح بدی

من صبحا که دخترم بیدار میشد از نوزادی بغلش میکردم و توخونه میچرخوندمش و به همه چی سلام و صبح‌بخیر میگفتیم.سلام خونه سلام مبل سلام فرش...

هر کاری میکنی بهش توضیح بده مثلا الان جیش کردی باید بریم پوشکتو عوض کنیم و ...

من اینکارو کروم و دخترم ۲۰ ماهشه نسبت به سنش خوب حرف میزنه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
من یه سوالی دارم دیروز یه بچه دوساله دیدم سندروم دان داشت  مگه توبارداری برا این ناهنجاری ها ...

اگه دقت کنی پایین آزمایش میزنه قطعی هم نیست این آزمایش و بر عهده نمیگیرن 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
اگه دقت کنی پایین آزمایش میزنه قطعی هم نیست این آزمایش و بر عهده نمیگیرن 

اخه من بچه ندارم نمیدونم. وای ینی قطعی نشون نمیده؟ 🤯🤯🤯🤯🤯

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

هر بچه ای به صورت ژنتیکی این ویژگیا رو داره...اگه چند کلمه میگه ک مشکل گفتاری نداره فقط دیر صحبت میکنه...باهاش خیلی صحبت کن بذار ادای واضح کلمات رو متوجه بشه...ولی خیلی اذیتش نکن ک زودترحرف بزنه..

اخه من بچه ندارم نمیدونم. وای ینی قطعی نشون نمیده؟ 🤯🤯🤯🤯🤯

یه همچین چیزی میگن 

هر کاری تو خونه میکنی براش توضیح بده ولی کلا حس میکنم به ژنتیکشون مربوطه من پسر اولم هشت ماهگی کلمه میگفت یک سالگی جملات کوتاه و شعرهای ساده دیکه یک سال و نیم بود کامل حرف میزددالان دومی یک سال و سه ماهشه فقط چند تا کلمه میگه