2726

اگه بدون روغن نیس نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نه نمیشه باید به یه حدی بریزی که تا کف سبد حداقل بیاد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من فیلیپسه دو تا ق روغن میریزم

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2728

الهی یه نی نی تپل بارداربشی😍 .

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭

البته هواپز هست 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
الهی یه نی نی تپل بارداربشی😍 .

ممنونم مهربونم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

خدا کنه ۶ روز دیگه بی بی چکت مثبت بشه.

الهی آمین

خدا دامنت رو سبز کنه 

الهی آمین

خدا همه کمبود های زندگیتو رفع کنه

الهی آمین

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
خدا کنه ۶ روز دیگه بی بی چکت مثبت بشه. الهی آمین خدا دامنت رو سبز کنه  الهی آمین خدا همه کم ...

ممنونم عزیزم خیلی بخاطر بچه تحت فشاریم دعا کن برتم

ممنونم عزیزم خیلی بخاطر بچه تحت فشاریم دعا کن برتم

ان شالله که همه چی حل میشه

تو ام سال دیگه بچه بغل میگیری

یه نی نی تپل مپل و سالم و صالح

ان شالله که بچه دار بشی دامنت سبز بشه

نذر حضرت علی اصغر بکن

یا نذر نون و خرما حضرت ام البنین

تو گوگل سرچ کن میاره برات

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
ان شالله که همه چی حل میشه تو ام سال دیگه بچه بغل میگیری یه نی نی تپل مپل و سالم و صالح ان شالله ...

ممنون عزیزم

چند تا سوال دارم ....مارکش چیه ؟ ازش راضی هستید ؟ چیا توش درست می کنید ؟  متشکرم

مارش فیلیپس هست خیلی راضیم کل خانوادمو راضی کردم واسه خودشون بخرن  ، سیب زمینی بیشتر سرخ میکنم میشه عین سیب زمینی سرخ کرده با روغن، هویج ریز خلالی، بادمجون و کدو خیلی کمتر چون میشه مثل تو فر ، یه دفتر چه داره توش انواع دستور غذاهارو داره، تازه نونم گرم میکنم باهاش دنگ و فنگ فر یا توستر رو نداره، کلا خیلی به دردم میخوره 

مارش فیلیپس هست خیلی راضیم کل خانوادمو راضی کردم واسه خودشون بخرن  ، سیب زمینی بیشتر سرخ میکنم ...

چه عالی ...منم تو اولین فرصت تصمیم دارم بخرم ...خیلی ازتون عذر می خوام دو تا سوال دیگه هم دارم ...اول اینکه مرغ توش چطور سرخ میشه ...دوم اینکه آیا این فیلیپس بهتره یا مارک تفال ؟

2706