دخترم ۶ ماه و ۱۰ روزشه یه لثش سفید شده ولی او یکی نه بعد بچه جاریم پسرش اولش فقط یه دندون دراورده بود کامل در اومده بوده بعد اون یکی تازه در اومده  میترسم اونجوری بشه دوست دارم دوتارو با هم در بیاره؟ واسه همه اول یه طرفش سفید میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌دونم والا دقت نکردم به این موضوع

بعد الان شما واقعا درگیری ذهنیت این موضوعها که دوست داری بچت دوتا دندونشو با هم دربیاره ؟😳

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2728

مگه دست توئه که دوست داشته باشی یا نه دختر منم اول یه دونه در اورد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

از چی میترسی؟ معمولا یه طرف سفید میشه کم کم باهم در میان گاهیم فقط یکی در میاد هر چی هم بشه تو کاری نمیتونی بکنی هویج سرد بده بگیره دندوتش مواظبم باش که ی وقت نکنه بره گلوش 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!

عزیزم سعی کن بخاطر این مسائل جزئی به خودت استرس وارد نکنی یه کم که انشاالله بزرگ شه میگی چرا این همه خودم واذیت کردم 

من خییلی خودم واذیت کردم الان پشیمونم

۹میشه یه صلوات مهمونم کنید تا یه نی نی بیاد تودلم خیییلی منتظرم.رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین.
2706