2733
2734
عنوان

ختنه با روش سنتی

100 بازدید | 12 پست

دوستان کسی بوده که پسرشو با روش سنتی ختنه کرده باشه؟ 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    

آره... امروز هم پسر دومم رو میبرم ختنه کنن😖

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند ماهشه

وارد 4 ماه شده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
پسرم سه ماهشه به خاطر کرونا ختنه نمیکردن

به ما گفتن مشکلی نیست

اخه کرونا تا دوسال دیگه هستش

2738
بله پسر من چهار ماهش بود ختنه ش کردیم یه نیم ساعت گریه کرد وخلاص بدون خون ریزی 

قبلش نیازی نیست کاری بکنیم؟ 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم شکر خدا این بارداری هم ختم به خیر شد البته پیر شدم    
بله پسر من چهار ماهش بود ختنه ش کردیم یه نیم ساعت گریه کرد وخلاص بدون خون ریزی 

چند روز مراقبت میخواد؟ 

تا یه هفته  پوماد داده بود بزاریم  روش میتونم به پرسم منظورت از روش سنتی کدوم مدله مال پسر من نه بخیه خورد نه خون ریزی داشت

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
قبلش نیازی نیست کاری بکنیم؟ 

من که کاری نکردم فقط حمام بردمش چون تا سه روز گفت نمیشه ببریش راستی یه شربت داد بهش بدم عفونت نکنه بعد یه  سه روز هم گفت  بزار تو وان کوچک توش بتادین بریز نگهدار تا چند روز تا زخمشش بیفته یا به قول ما گشت بگیره

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️