2737
2734

بخاطر یه دعوا بین منو شوهرم به خانواده شوهرمم رسید و چون مقصر بودم زنگ زدم مادرشوهرم و از دلش درآوردم ظاهرا و منو شوهرمم آشتی کردیم حالا قراره چهارشنبه برم خونشون البته ما فعلا عقدیم و باهم زندگی نمیکنیم شوهرم میگه بیاد دنبالمو بریم خونشون چهارشنبه و اونا مثل سابق باهام رفتار میکنن و چیزی نیس ولی برا من خییییلی سخته رودر رو بشم نمیدونم چطوری کنار بیام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه چیشد بینتون میشه بگی

من با شوهرم دعوا کردم و خونمون بود بهش بی محلی کردم و حرفای تو دعوا رو چیز خاصیم نگفته بودم فقط گفتم برو پیش مامانت رو به خانوادش گفت و....بعدم برا مهمونی مادرش دعوتم کرد و نرفتم البته معدبانه دعوتشو رد کردم

2738
من با شوهرم دعوا کردم و خونمون بود بهش بی محلی کردم و حرفای تو دعوا رو چیز خاصیم نگفته بودم فقط گفتم ...

اشکال نداره فراموش میشه ولی سعی کن این شرایط پیش نیاد ..هیچوقت به دیگران ربطش نده دعواتون و

خوب مردا دوس دارن خانمشون احترام احترام خانوادشون وداشته باشه اینجوری احترام شوهرتم بیشتر دارن

شوهرم میگه من سردم باید گرم باشم با خانوادش ولی من کلا اینجوریم دست خودم نیس 

2706