2737
2734
عنوان

دکلره مو

189 بازدید | 27 پست

بچه ها من دیروز موهامو دکلره کردم 

موهام خیلییی پرپشت وبلند وتارموهام ضخیم بخاطر همین مواد دکلره رو موهام زیاد موند تا باز کنه 

امروز صبح دیدم جلو سرم چن تا دیگه زخم شده یعنی یکم خون اومده بود که خون توموهام خشک شده 

چیکار کنم تا خوب شه؟ 

یک هفته بعد وقت کراتینه ام داشتم کنسلش کنم؟ 

خشگلی دردسر داره

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ارایشگرم سوال داری بپرس

واسه فر موها از چه دستگاهی استفاده میکنی عزیزم منم میخوام باز کنم یه دستگاه فر متو سط دارم 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
من ارایشگرم سوال داری بپرس

دوست عزیز موهامو شرابی کرده بودم قبل عید

هفته پیش تمدید کردم بازم

ولی ایندفعه شامپو مخصوص نزدم زود رفت و قهوه ای شد

میتونم دکلره کنم؟

یبار موهامو m4 گذاشتم.تقریبا نشکی شد.هفته بعدش دکلره کردم تا پایه ۷ و ۸ باز شد موهام

به نظرت الانم رنگ باز میکنه؟

استارتر ببخش بابت سوالم تو تاپیکت

2738
دوست عزیز موهامو شرابی کرده بودم قبل عید هفته پیش تمدید کردم بازم ولی ایندفعه شامپو مخصوص نزدم زود ...

اره عزیزم اگه رنگش پاک شده با دکلره باز شده میتونی رنگه روشن بزاری

سوالم همین بود عزیزم سوختگی کف سر بعد دکلره روچیکارش کنیم

هیچی نیست خودش با چند بار حموم رفتن درست میشه نگران نباش.ولی در مورد کراتین اگه من جات باشم نمیکنم تا دوهفته اول خوبه بعد شروع به ریختن میکنه موهات

من تخصصم رنگه فدات اطلاعی ندارم

اها باشه مرسی عزیزم 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2706