2733
2739
اکثر آقایون خانوم خوش اندامو ترجیح میدن.من خودم خیلی اضافه وزن دارم و دارم لاغر میکنم.هم برای سلامتی ...

ولا اقایون اندام زیاد مهم نیست براشون تازه بیشتر توپر دوست دارن این خانماس همیشه مشکل اندام دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂

اینم‌شانس مایه😂

خدایا ب حق همین ماه عزیز ناامیدم نکن خدایا من تا لحظه ی اخر بهت امید دارم ‌.به کرمت به بزرگیت به مهربونیت ایمان دارم .یا حسین  یا کشتی نجات عالم دست منم بگیر آقا .یا علمدار کربلا یا باب الحوائج ناامیدم نکن .یا علی اصغر  با دستای کوچولوت گره ی زندگی من و باز کن😪.اللهم اُنشدک بدم المظلوم ....      دوستان توسل کنید به ائمه خیلی مشکل گشاهستن و بزرگوارخدا جوووووووونم شکرت .خیلی مهربونی 😘😘اون حاجتمم میدی😢خودت میدونی چه حالی دارم😭
2728
😍😍😍

والا من هم اندام عالی دارم هم حیا دارم اما شوهرم اصلا انگار نه انگار یذره هم برام ذوق نداره. پولم نداره. اجساسم نداره. محلمم نمیزاره. 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2738

یکی ازفامیلامون خیلی چاقه وقیافشم معمولیه بای پسره ازدواج کرده پولدارخوشتیپ .ویکی دیگ ازفامیلامون دختره روببینی کف میکنی چشم عسلی دماغ ودهن عالی چال گونه😍.قدبلندخوش هیکل بایکی ازدواج کرده 😑نمیگم خودتون بگیریددیگه

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
چهار بار رفت واومد تا دختره قبولش کنه دختره به خاطر سن و سال تردید داشت ولی اخرش قبول کرد

فردا ک رعایت نکرد دختره و چاق تر شد مثلا شد ۱۵۰ کیلو و دیگه نتونست حتی نفس بکشه این شوهرش ببینم بازم نمیگه لاغر کن ...

آخه مگه میشه؟ ینی حتی بهش تلنگری هم نشده ک لاغر کنه؟؟ 

من ۸۰ بودم پارسال همش عذاب وجدان داشتم رفتم خودم رو کردم ۶۲ با قد ۱۶۵ 

اینم فردا پشیمون میشه

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706