2733
2739

خانوما خونه ما واقعا وضعش خرابه افتضاحه

ولی چه کنم تنبلم نیستما چون من خیاطی میکنم همم که دانشجوام و در طی اینکه با همسرم اختلاف دارم و چند روزه از لحاظ روحیه ضعیفم

تو یه هفته برای مامانم ۲ تا مانتو دو ختم برای خواهرم یه شومیز و دو تا مانتو هم برا خودم دوختم و اینکه دانشجواما امتحان داشتم خونه خیلی وضعش خرابه میخام امروز شروع کنم اگه خانومایی هستن که خونشون بهم ریختست بیان باهم شروع کنیم

در ضمن من میخام یه جور خونه تکونی کنم میخام ۲ روز وقت بزارم انروز فقط اشپزخونه هست کارم اگه هستین عکس بزاریمو شروع کنیم 

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

منم بچه داری و درس خوندن جون برام نزاشته.ولی اشپزخونم تمیزه😀

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

منکه خونم عین دست گله🥰😍

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بچه داری و درس خوندن جون برام نزاشته.ولی اشپزخونم تمیزه😀

اعه افرین نه من واقعا وقت نمیکنم و اینکه واقعا روحیه ندارم

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
منکه خونم عین دست گله🥰😍

منم🙃🙃😌😌😌

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
منکه خونم عین دست گله🥰😍

خوش ب حالتون پس تنبلتون منم

من اگ یه اشغال کوچیک تو خونه باشه باید کلشو جارو بکشم نمیدونم چطور اجازه میدین خیلی کثیف شه من ک خو ...

اره وابسا عکس گازمو بدم بیین 

یخت نیس بچه و درس

چرا عزیزم خیلی سخته

خواروشکر این ترم امتحانا و کلاسا انلاین شد

تازه نصف استادامم گعتن امتحان نمیگیرن تا ترم بعدم نی نی بزرگ‌تر میشه حداقل کولیکش خوب میشه

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2706