2733
2734
عنوان

نامزدم کرونا گرفته😔خیلی ناامیدم

919 بازدید | 34 پست

حس میکنم خدا هربار یه بدبختی سرم میاره

الان همشون کرونا دارن

کاش از همون اول نمی دیدمش خیلی دارم بخاطرش اذیت میشم و هربار یطوری میمیرم و زنده میشم از ناراحتی 

واقعا هیچ کار خدا بی حکمت نیس

کاش عجله نمی کردم 

نگران خونوادمم 

خیلی ناراحتم بچه ها😭😭

بستری شده؟😥🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه عجله اي كردي مگه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738
نه هنوز☹

ایشالله که زودتر خوب شه🙂❣🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706