2726

مثلا ی تاپیک میزنن در مورد ترمیم و رابطه و این چیزا بعد ی عده میان خیلی جدی و عصبانی فحاشی میکنن و از پسرها دفاع میکنن و شروع میکنن به درس اخلاق! انگار مثلا شوهر قرار نیست بهشون برسه یا اون پسرها مال اینا میشد باشن ولی از دستشون درآوردن! هی فحاشی و توهین و درس های اخلاقی.  واقعا فازشون چیه؟! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون خوشبختی رو در شوهر کردن میبینن بعد از ازدواج هم راضی نیستن 

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ول کنید دیکه تا الان ۵۰ تا تاپیک زده شد برا این☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

فاز چهار ساختمان پنجم طبقه سه 

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

وااای خدا 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تازه اینو ندیدی،میان به دخترای سن پایین دهه هفتادی ها میپرن میگن چرا رفتین با دهه شصتی ها با پسرای بزرگتر ازدواج میکنین ،اونا باید دخترای سی ساله رو بگیرن 😂😂😂😂😂😂وای من خیلی خندم میگیره ازشون

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

تو فازت چیه 😄

همه موافق ها مخالف ها مودب ها فحش دهندگان و توهین کنندگان همه و همه باید باشن. 

رنگارنگ و جورواجور، همه که مثل هم نیستن، بی ادب ها باشن بقیه بیشتر قدر مودب هارو می دونن. 

2706