2726
عنوان

موم عربیو میشه گرم هم کرد؟

358 بازدید | 62 پست

میشه؟اخه درد داره نتونستم گرم کنم بدم دبگران بندازن برام؟

😭

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دردش که یه دقیقه نشده تمومه بع بعدش فکر کن بیست روز بدنی بی مو پوستی سفید خیلی پوستو سفید میکنه &nbs ...

استفاده کردی شما؟ازکجاهاخریدی؟

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌

صمع باید نه خیلی سرد باشه نه خیلی گرم گرم باشه میچسبه موهارو نمیکنه وسرد باشه موهارو نمیکنه  بعد یه کم بردار با دوتا انگشت ورز بده کمی زیاد نه ها که گرم بشه بچسبه به دستت بعد بکش دوبار رو پوست کامل بعد محکم برش دار

استفاده کردی شما؟ازکجاهاخریدی؟

من یکبار اره باردار شدم دیگ استفاده نکردم  خودم فروشنده بودم چند ماه که باردار شدم قطع کردم عطاریها لوازم ارایشی ها دارن حتما واینترنتی هم دارن فروشش 

ببین اینجا گفتن باید ن گرم باشه ن سرد کاملا متوسط قبلشم باید تو دست ورز داد ک.نچسبه

اره درسته فقط میترسم هرچی کردم نتونستم انجام بدم گفتم گرم کنم ک با پد بردارم مث موم ساده ها میشه بنظرتون؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
منظورت صمغ عربی؟؟

اره

2706