2737
2734
عنوان

بچه ها همه میوه ها اومدن یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 50 پست

یه سوال خانومای باردار من ماهای اول اصلا هیچی نمیخوردم دلم نمیخواست بخورم ولی الان که ۵ماهمه یعنی فقط میخوام بخورم الانم گشنمه 🤦‍♀️🤦‍♀️طبیعه شمام اینجوری بودین 😁

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
اخه من شوهرم میوه فروشه گیلاس هلو زرد آلو گوجه سبز 

ب شوهرت بگو یک ماه پیش انبه اومده  

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالاطعم خواصیم ندارن😓 ماروستامون باغ داریم زردآلوداریم یه دونه بخوری عاشقش میشی به اینامیگن زردآلو ...

ارع واقعا طعم اب میدن به سفید میزنن مام باغ داریم البته پدرم دارع وقتی به زردالو هانگاه میکنی برات پشت چشم نازک میکنن از بس خوشمزه اند 😂😂

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2731
ارع واقعا طعم اب میدن به سفید میزنن مام باغ داریم البته پدرم دارع وقتی به زردالو هانگاه میکنی برات پ ...

واسه ما هم از باغ میوه ها میاد

اصلا کرمان نیازی به هیچ میوه ای نداره همه چی باغ هاش دارن

بجز انبه و پاپایا و زیتون میوه..هندوانه چابهار ک اونم ی دوست مامانی دارم

ک بهش مامان میگم

انصافا مادری میکنه برام

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
یه چند شبم بخوابی اومده ،

باحال بود

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738
اینجا میاوردن یعنی ادم فقط دوس داشت بریزه تو جوب کلا پلاسیده خراب 

نه چابهار از قدیم ک بابام برام می فرستاد

الان دوستش برامون دست اتوبوس ها میده میارن منم میرم بیرون شهر تحویل میگیرم میام

باغ انبه و انگور و موز دارن

اگه کمتر از 4تا جعبه ارسال کنن

دلخور میشم

البته منم براشون کلی خوراکی ها و سوغاتی ها میفرستم

ب شوهرت بگو یک ماه پیش انبه اومده    

یعنی چی 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
اینجا میاوردن یعنی ادم فقط دوس داشت بریزه تو جوب کلا پلاسیده خراب 

آخ نامرد ها

انبار کردن یا گذاشتن سرد خونه ک اینجور شده

یعنی چی 

یعنی میدون بار سؤال کنه براش بفرستن چون خیلی وقته اومده

یعنی میدون بار سؤال کنه براش بفرستن چون خیلی وقته اومده

اون سوپر میوه دارن همه چی میارن عزیزم 

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

نمیدونم چرا علاقه ای ب میوه ندارم فقط توت فرنگی دوس دارم 

هلو کیلو ۸ البته هسته جدا نبود و هلوش یه کم کوچولو بود

زردآلو کیلو ۱۵ قیافش خوب بود ولی زیاد شیرین نبود

گیلاس ۲۰

گوجه سبز که دیگه اون ترشی اولیه رو نداره کیلو ۱۰

هندوانه ۲۵۰۰

طالبی کیلو ۳۰۰۰😁😁😁

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
2706