2737
2734

مثلا چایی میاره واسه من نمیاره یا میوه میاره واسه من پیشدستی نمیاره الکی میگه یادم رفت ماتویه ساختمونیمو قرار ازاینجا بریم انقد حرص میخوره بخدا ولی به روش نمیاره یا همش الکی بچیه منو مسخره میکنه خداشاهده پسرمن زشت نیستا همش میخاد مارو خراب کنه یا میگه دوست دارین برین دیگه میدونه من برم دیگه رفتم سالی یبارم نمیام

عیب نداره به جاش تو لبخند دندون نماا بزن .داری از دستش خلاص میشی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفت وامد نکن دیگه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2731

عیب نداره برو سالی ی بارم نرو

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2738

خواهرایه گلم خداروخوش نمیاد من بگم ازاونا بهترم همچین اخلاقی هم ندارم ولی وقتی همش ازم ایراد میگیرن مجبورم بگم هرکی منو میبینه میگه توکجا اونا کجا یعنی اون قد فرق داریم بخدا همشون ازم تقلید میکنن 

اخ جووون مهم اینه که میری😍😍😍😍

دیگه تموم شد همه بی احترامیاش

اون اگه بهت احترام گزاشته یا ن نشونه شخصیت خودشه ازشما هیچی کم نشده

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

عزیزم بااین چیزایی که گفتی مشکل عقلی و روحی داره!!

بیخیال حرص نخور به روی خودتم نیار چون اون نیخواد اورو ناراحت کنه اگه تو بیخیال باشی تیرش به سنگ میخوره خودش ناراحت میشه

دور میشی هم کمتر میبینیش در نتیجه کمتر حرص میخوری بعدشم اونم به خودش میاد 

کمتر برو و بیا و حرصم نخور

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
خواهرایه گلم خداروخوش نمیاد من بگم ازاونا بهترم همچین اخلاقی هم ندارم ولی وقتی همش ازم ایراد میگیرن ...

کاملا درکت میکنم چون عین همیم

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2706