2733
2734

دوستم شیمی محض 

خواهرم شیمی کاربردی

به نظرم هر وقت خانوما دست از تاپیک زدن درباره مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری و کل ایل و تبار شوهر دست بر دارن اون موقع میشه به پیشرفت جایگاه زن در جامعه امیدوار بود 😑😑 چیه هر چی تاپیکه ایل شوهری ملت می ریزن توش تاپیکای مفید و جذاب کسی نمیره.از این تاپیکا دیدین صدام کنید 😍😘راستی اینا رو دیدین بینی قد نخود دارن بعد تاپیک می زنن به نظرتون بینیمونو عمل کنیم 😕😕نکشیمون جذاب😑 باش بابا تو خوبی ما دماغمون قد خرطوم فیله 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
امروز امتحان دارم 😭

واقعا 😁

من خواهرم هنوز شروع نشده دوازدهم  شروع میشه 

کدوم دانشگاه هستی.امتحاناتون مجازی یا حضوری 

به نظرم هر وقت خانوما دست از تاپیک زدن درباره مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری و کل ایل و تبار شوهر دست بر دارن اون موقع میشه به پیشرفت جایگاه زن در جامعه امیدوار بود 😑😑 چیه هر چی تاپیکه ایل شوهری ملت می ریزن توش تاپیکای مفید و جذاب کسی نمیره.از این تاپیکا دیدین صدام کنید 😍😘راستی اینا رو دیدین بینی قد نخود دارن بعد تاپیک می زنن به نظرتون بینیمونو عمل کنیم 😕😕نکشیمون جذاب😑 باش بابا تو خوبی ما دماغمون قد خرطوم فیله 😂
واقعا 😁 من خواهرم هنوز شروع نشده دوازدهم  شروع میشه  کدوم دانشگاه هستی.امتحاناتون مجازی ...

فردوسی هستم مجازیه الان این شیمی آلی رو میخان مطالبشو چهارتا امتحان بگیرن به جا یکی ..که برا ما آسون بشه..حالا میشه لطف کنی یکی رو بفرستی کمکم؟

فردوسی هستم مجازیه الان این شیمی آلی رو میخان مطالبشو چهارتا امتحان بگیرن به جا یکی ..که برا ما آسون ...

راستش کسی رو سراغ ندارم شرمنده .خواهرم شیمی آلی برنداشته هنوز .ترم دو هستش 

2738
2706