2726
عنوان

آی وی اف

150 بازدید | 10 پست

سلام دوستان گلم

من نزدیک به 35 سالمه....دوبار سقط داشتم...یکیش قبل هفته 11 بود که قلب جنین از کار افتاد و خود به خود سقط شد....دومیش هم هفته 18 بود که به خاطر داشتن مشکل کروموزومی یعنی تریزومی تو بیمارستان با دارو و...طبیعی سقط شد

بازم میخوام بعد شش ماه برای بارداری اقدام کنم    اما خیلی تو فکر آی وی اف هستم که اینبار همه چی از لحاظ ژنتیکی و کروموزومی بررسی بشه بعد باردار شم.

لطفا اگه در این زمینه تجربه دارین بگید....آی وی اف چقدر موفقه؟...کدوم مرکز خوبه؟...کدوم دکتر خوبه؟ و خلاصه هرچی تجربه دارین بگید لطفا....ممنونم  

سلام بنده 32 سالمه 12 ساله ازدواج کرده ام دوسال بعد عروسیم یعنی تو 22 سالگی باردار شدم ولی تو چهار هفتگیش سقط شد از اون موقع دکتری دعا نویسی دکتر طب سنتی  نموند نریم پیشش دقیق یه سال زیر نظر دکتر صمیمی فر بودم بعد رفتم پیش طباطبایی اونم نتیجه نداد واسه ای یو ای دو مرحله رفتم پیش دکتر دانایی پارسال 6ماه رفتتم ارومیه پیش دکتر تیزرو ولی از هیچ کدوم نتیجه جز اعصاب خوردکنی ندیدم بلاخره اخرش یه نفر تو مطب دکتر تیزرو یه نفر رو بهم معرفی کرد و شمارشو داد بهم منم باز رو کنجکاوی بهش زنگ زدم و گفت کاریخ که من بگم رو اگه دوماه دقیق انجام بدین بدون هیچ هزینه باردار میشی اولش باورمون نشد ولی گفتیم ما که همه چی رو امتحان کردیمبذار اینم امتحان کنیم همه کارایی که گفته بود رو دقیق و مو به مو انجام دادیم درست همون موقع که گفته بود باردار شدم الانم 6ماهمه خودشم پسره شمارشو میذارم اینجا هرکی خواست امتحان کنه من که جواب گرفتم خدا ازش رازی باشه حتی تا حالا یه گرون هم نگرفته گفته هر وقت به دنیا اومد میخوام از دست خود بچه بگیرم

09302664895میر محمد حسین سلیمی (مراغه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بنده 32 سالمه 12 ساله ازدواج کرده ام دوسال بعد عروسیم یعنی تو 22 سالگی باردار شدم ولی تو چهار ه ...

این مال خودته یا از جای دیگه کپی کردی؟منظورم اینه خودت بهش زنگ زدی

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫
سلام بنده 32 سالمه 12 ساله ازدواج کرده ام دوسال بعد عروسیم یعنی تو 22 سالگی باردار شدم ولی تو چهار ه ...

من شوهرم نمیزاره زنگ بزنم میشه بگی چیکارکردی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌

ایا پشت گوشای ما مخملیه یا درازه؟؟؟

کاری که دکترا نکردن یه‌ پسر که‌ معلوم نیس کیه و چیه انجام دادت 

میشه یه کم تو این‌مسائل که به امید و انگیزه طرف برای ادامه ی زندگی ربط داره وجدان داشته باشین و هر چیزی و‌تبلیغ نکنین 

ایا پشت گوشای ما مخملیه یا درازه؟؟؟ کاری که دکترا نکردن یه‌ پسر که‌ معلوم نیس کیه و چیه انجام دادت& ...

من پسره دکتر نیس

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌