2737
2734

چه وقتایی این جوری میشن , به رفتار شما ربط داره تو موقعیت های خاص یا نه به شما ربطی نداره و از طرف یه نفر دیگه رفتاری میبینه که حرص میخوره و حسودیش گل میکنه , کلا سوالم اینه تحریک حسادت مردان , شوهران , چجوری? اما و اگر نیارین که حتما لازمه پرسیدم , با تشکر فقط جواب و راه حل

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

من کلا از اینکار خوشم نمیاد ولی خب ناخواستع خیلی وقتا پیش میاد 

یا بعضی اوقات میریزع تو خودش میگع مثلا یادتع فلان روز اون کارت یا اون حرفت دیوونم کرد 

البتع هنوز شوهرم نشدع☺️

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

🤔

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر من فقط در مورد رابطه من با داداشام حسادتش تحریک میشه  

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

من یک همکلاسی پسرداشتم دوران دانشگاه هرچندگاهی پیام میداد حالم میپرسید یا توی اینستا کامنت میذاشت

همسرم خونش جوش میومد

البته اونجا نامزد بودیم فقط

خدایاشکرت بابت وجود پسرام💚

هم به رفتار شما و هم رفتار دیگران امکان داره کسی نگات کنه و اون حسودیش بشه 

امکان داره شما به کس دیگ بیشتر توجه کنی منظورم مذکر نیست کلا مثلا به خواهرتون در اینجور مواقع حسودی میکنه 

واسه من که اینطوره 

👀💛

میدونه خالم منو واسه پسرش میخواست حرف از پسر خاله م بیاد میگه اه اخه کی به اون زن میده با اون دماغش😐الان رفته دماغشو عمل کرده باز میگه قدش کوتاست اه اه😐😂😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

من شوهرم به شدت به دوستای من و هرکسی ک من بهش توجه کنم حسودی میکنه...خصوصا دوستام باشن...

خیلی وقتا جوری رفتار میکنم ک ناراحت نشه و یا خسودی نکنه،ولی نمیشه...حسودی میکنه و جوری هربار دهنمو صاف میکنه ک به غلط کردن بیوفتم...

ببین بستگی داره راهی که من خودم انجام میدم اینه که خیلی عادی رفتار میکنم و نشون میدم  حالم خیلی خوبه آهنگ میزارم فیلم میبینم و سعی میکنم جایی میریم دیگرانو خیلی تحویل بگیرم  (مخصوصا مردا رو) و بعد شدیدا حرصی میشه و مطرح میکنه من خودمو میزنم به اون راه و بعد در حد مرگ حرصی میشه این راه رو ب نظرم امتحان کن جواب میده

ببین بستگی داره راهی که من خودم انجام میدم اینه که خیلی عادی رفتار میکنم و نشون میدم  حالم خیلی ...

ناقلا😉😅 منم چندروزه کلاس زبانم شروع میشه استادم هم پسر جوونیه , حالا زنگ بزنن که بهم خبر بدن کلاسم شروع میشه جوری ذوق میکنم و خوشحالی که کفرش دربیاد , چیکار کنم دیگه خیلی لازمه , باید یه جوری حرصشو دربیارم حتما

روپوس پوشیدم گفت خیلی خوشگلی دلم نمیاد بزارم بری سر کار (نمیدونم شوخی گفت یا جدی ) همکارم ی اقا هست ...

😍😍 وای دلم میره برا این حرفا

2706