2737
2734

میخوام اینبار رو بی محلی کنم.ببینم نتیجه داره اون جور که میگن , چیکار کنم چجوری رفتار کنم باهاش , از طرفی هم تازه اومدیم خونه جدید و از مادرش اینا جدا شدیم نمیخوام اینجا بهش بد بگذره و هی با خودش به که اونجا زندگیم بهتر بود و از این افکارها , چیکار کنم🤷‍♀️🤷‍♀️

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

هر روشی روی هر فردی حواب نمیده

چون اخلاقا متفاوتن

باید رگ خواب و زبون شوهرت رو پیدا کنی

یکی میگفت از دامن کوتاه و جارو دستی ، نتیجه گرفته

یکی از قهر و داد و بیداد

یکی از کم محلی

اینو باید خودت تشخیص بدی

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کلا بنظر من طرز فکرتونو عوض کنید شما ازدواج کردید و باید مستقل بشید شاید چیزاییو تجربه کنید که در زمان زندگی در کنار پدرو مادر حتی با هم تجربه نکنید بالاخره که باید جدا میشدید بنظر توی این مورد همسرتون باید درک کنن ولی قهرم نکنید من کلا قهر نمیکنم نهایتا یک شب اونم خودم قهرم 🤦🏻‍♀️😂 با هم حرف بزنید ولی سرسنگین صحبت کنید توضیح بدید با ارامش

کی مقصره

نمیدونم دقیقا, میدونی اگه منم مقصر باشم اون بیشتر مقصره چون خیلی خیلی زود عصبانی میشه و حرفای بی منظور منم رو حرف درست میکنه واسه خودش و عصبانی میشه , 

کلا بنظر من طرز فکرتونو عوض کنید شما ازدواج کردید و باید مستقل بشید شاید چیزاییو تجربه کنید که در زم ...

مرسی عزیزم درسته حرفات ولی خب منم یه جورایی خسته شدم هی از قهر و آشتی و باز اش همون آش و کاسه همون کاسه, میخوام اینبار بی محلی کنم ببینم این نتیجه میده ایا?ولی نمیدونم چجوری بی محلی کنم , بی محلی ها نه قهر , از قهر بدم میاد , یه جوری میخوام سر سنگین رفتار کنم و به قولی بهش رو ندم , اینو نمیدونم چکار کنم

2738

باید روش های مختلفو امتحان کنی اینم امتحان کن سعی کن نشون بدی همه چی برای تو عادی و تو حالت خوبه و خودتو سرگرم کن و شاد نشون بده اما با اون بی تفاوت باش و دیگران رو خیلی تحویل بگیر و با اون سرد باش

صحبت نکردن بد ترین بی اعتنایی است 

نه نمیخوام صحبت نکنم , میخوام یه جوری سر سنگین رفتار کنم که خودش بیاد سمتم , جذبم میشه  , نمیدونم چیکار کنم , به نظرتون به خودم کلی برسم وقتی میاد خونه و لباسای خوشگل موشگل بپوشم و خودم شاد و شنگول باشم خوبه?

[QUOTE=139147267]باید روش های مختلفو امتحان کنی اینم امتحان کن سعی کن نشون بدی همه چی برای تو عادی و تو حالت خوبه و خ ...[/QUOT

👍👍 آره یه همچین رفتاری مد نظرم هستش , اینجوری خوبه پس?

هر روشی روی هر فردی حواب نمیده چون اخلاقا متفاوتن باید رگ خواب و زبون شوهرت رو پیدا کنی یکی ...

اونیکه از جارو دستی نتیجه گرفته🤣🤣 , والا منم گفتم اینبار بی محلی رو امتحان کنم ببینم چجوری میشه , فقط به خاطر اینکه تازه جدا شدیم دودل هستم میگم هی احساس پشیمونی نکنه از جدا شدنمون  

اونیکه از جارو دستی نتیجه گرفته🤣🤣 , والا منم گفتم اینبار بی محلی رو امتحان کنم ببینم چجوری میشه , ...

اگه امکانش هست ، اینبار رو کوتاه بیا و با ناز و عشوه تمومش کن

بعدا یه فکر اساسی میکنی 😉

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
2706