2737
2734
عنوان

از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به دلیل ضرب و شتم طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74469 بازدید | 453 پست

سلام.بله من توی مشاوره حقوقی دینا خونده بودم که گفته بود یکی از مواردی که میشه زن بخاطرش دادخواست طلاق بده سختی و مشقت یا همون عسر و حرج هستش که ضرب و شتم رو هم شامل میشه . ولی توصیه میکنم قبل از اینکه به طلاق فکر کنید به راهکار های دیگه هم فکر کنید مثل مشاوره و صحبت و...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مونی جان خوشحالم که با این تایپیک آشنا شدم  من شش ساله ازدواج کردم و به دختر سه سال ...

عزیزم این مطلب بخون امیدوارم که مفید باشه براتون

http://www.parsalaw.ir/index.php/مطالب-حقوقی/دعاوی-خانواده-طلاق/79-حضانت-طفل-مشترک-با-کیست؟.html

سلام.

من نامه پزشکی قانونیمو گرفتم.که قید شده ضربات با جسم سخت وارد شده.میخوام بدونم شاهدی جز خانواده ی نامزدم ندارم.طلاق نمیخوام فقط میخوام نامزدمو تنبیه کنم.بنظرتون شکایتم نتیجه داره?

2731

دوستان منم قصد جدایی دارم..همسرم چندبار کتکم‌زده اما ردی نمیزاره بقول دوستان تا برم شکایت.همسایه هامونم خانوادش و اقوامش هست که هیچوقت از حرف من حمایت نمیکنن.ولی من صداهاشو این اواخر ضبط میکردم..به نظرتون میشه کمک کنه این صداها؟

مرغی که انجیر میخوره،نوکش کجه!!

سلام،منم همین مشکل رو دارم،مدام به بهانه های مختلف کتک و تهمت و توهین و تحقیر دارم،من قبل عقد چند بار با شوهرم دعوام شد و اون شروع کرد به خودزنی

اون اولا فکر کردم خودم گیر دادم باعث دعوا شدم ،مقصزش خودمم

اما الان تازه یکسال از عقدمون میگذره که باهم زندگی میکنیم و هنوز مراسم نگرفتیم که چند ماه مدام منو میزنه و تهدید میکنه،ازار روانی و فیزیکیش رو تا چند ساعت ادامه میده،دیگه توانایی روحی و روانیم تموم شده و تازه مطمین شدم که کاملا بیماره،من دیگه میخوام جدا شم، چون دیگه ظرفیتم تموم شده

اما میخوام بگم اگه تو دوران دوستی یا نامزدی یا حتی عقد اما تو خونه پدرتون هستین ،نشونه ها رو جدی بگیرین،خودتون توجیح نکنین که خوب میشه یا من مقصر بودم،همیشه بدتر میشه که بهتر  نمیشه،،با زندگیتون قمار نکنین،ازدواج نکردن بهتر از یه ازدواج بده

سلام،منم همین مشکل رو دارم،مدام به بهانه های مختلف کتک و تهمت و توهین و تحقیر دارم،من قبل عقد چند با ...

عزیزم ممنون که تجربه‌ات رو اینجا نوشتی. خدا می‌دونه که شاید به درد یک دختر خوش خیالی که می‌دونه مشکل هست ولی به روی خودش نمی‌یاره بخوره. برات آرزو می‌کنم قوی باشی و از رابطه با کسی که روت دست بلند می‌کنه بیایی بیرون.
 تک تک به مواردی که روت دست بلند می‌کنه رو مدرک قانونی جمع کن.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2738
مونی جان مجددا قطع دسترسی شدی؟؟؟؟    

سلام .. من مونی هستم و بعد از مدت‌ها برای سر زدن به این تاپیک با کاربری دیگه اومدم. متاسفانه « به هوس نیمه شب یک نی نی یار» بدون هیچ دلیلی و اخطاری بعد از هفت هشت سال فعالیت توی سایت قطع دسترسی شدم.
داشتم با نی نی یار چت خصوصی می‌کردم در خصوص مشکلات سایت که ناگهان هوس کرد که منو قطع کنه. شوکه شده بودم که یک آدم چه قدر می‌دونه نادان باشه؟ ولی خب به هیچ کجا که نباید جواب پس بدن. وجدان هم که نیست. پس راحت قطع دسترسی می‌کنه.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
دوستان منم قصد جدایی دارم..همسرم چندبار کتکم‌زده اما ردی نمیزاره بقول دوستان تا برم شکایت.همسایه هام ...

عزیزم خیلی دیر دارم پیغامت رو می‌بینم. ولی شما امتحان کن و حتی در شرایطی که رد نمونده برو پزشکی قانونی. صفحات قبل مراحش رو نوشتم. تجربه‌ی خانوم‌های تاپیک این بود که در پزشکی قانونی چون می‌دونن که خانوم‌ها گاهی به این شکل تحت فشار هستند، با اغماض برخورد می‌کنند و توی برگه‌شون می‌نویسند که ضرب و شتمی بوده. شما امتحان کن و برو شاید جواب داد. 

مونی جان طلاق توافقی ب دادگاه کشیده میشه یا فقط توی محضر انجام میشه؟شوهرم کلا خیلی بدش میاد ازین جاه ...

نمیدونم این پیام به دردتون میخوره یا نه. ایشون میتونتد به شما وکالت در طلاق بدن و اصلا خودشون حضور نداشته باشند. حتی در محضر

آب جایگزین ندارد آب را درست مصرف کنیم.....
2706