2733
2734
عنوان

از کجا باید شروع کنم؟ آیا می‌توانم به دلیل ضرب و شتم طلاق بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74469 بازدید | 453 پست

برند DEESS پیشتاز دستگاه های خانگی در دنیا
هماسنتر اولین و بزرگترین وارد کننده ی دستگاه لیزر خانگی.در ایران ، سابقه ی فروش ۵ ساله داریم

راه های ارتباط با ما:

شماره تماس:02126603614_09128888346

ادرس سایت : http://www.homacenter.com/

اینستاگرام: https://instagram.com/homacenter?igshid=g8wjy42d4mto

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزانم در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به مشاوره داشتند در این گروه در خدمتتون هستم. مشاوره در این گروه کاملا رایگان هست و امیدوارم بتونم کمکتون کنم

https://t.me/joinchat/c4Jaa9iK0ig0ZDc0

مشاوره رایگان و فوری در هر ساعت از شبانه روز توسط وکلا و کارشناسان
2728

در کمترین زمان و با کمترین هزینه

قبول کلیه دعاوی و پرونده های شما در زمینه های ذیل :

ملکی (تنظیم قراردادمشارکت. روابط بین موجر و مستاجر، مشاوره خرید فروش املاک دارای شرایط خاص. شهرداری ها و....)

کیفری (توهین. سرقت. ضرب و جرح. نزاع. قتل. روابط نامشروع و...) 

حقوقی (چک، سفته، وصول مطالبات، تاخیر تادیه، و..)

بیمه

انحصار وراثت 

خانواده( طلاق. نفقه. مهریه.حضانت. جهیزیه و...)

ثبت شرکت

قراردادها( کلیه موارد)

ثبت احوال( تغییر نام .تغییر سن و..)

روابط کار و کارگری

*مشاوره تلفنی رایگان*

09190089317

09125343940

مشاوره ی حقوقی در امور خانواده

کلیه دعاوی خانواده از جمله:
طلاق از طرف خانم
طلاق از طرف آقا
طلاق توافقی
مطالبه مهریه
توقیف اموال
مطالبه نفقه
عدم تمکین
ازدواج مجدد
اثبات اعتیاد
اثبات ضرب و جرح
اثبات مشکلات روانی
اثبات فساد اخلاقی
حضانت فرزند
ملاقات با فرزند
استرداد جهیزیه
استراداد اموال
استراداد هدایا
09190089317
هرگونه مشکلی در امور خانواده دارید تماس بگیرید .

وکیل خوب می خوای بی شک خانم پارسا وکیل پایه یک که یکی از باتجربه ترین و بهترین وکلای تهران

کلیه امور دعاوی خانواده ، دعاوی ملکی ، دعاوی حقوقی و کیفری تبحر داره 

دفترش هم یوسف اباد تهران

02188554580 اینم تلفنش 

ممنونم از دوستانی که خانم پارسا را به بنده معرفی کردن و خداروشکر بهترین نتیجه را از پروندهام گرفتم. خدا خیرش بده

خدایا آن ده که به

🔮*...هوالرزاق...**🔮 باسلام انواع دعا پذیرفته میشود ✍🏻زبان بندودفع دشمن ✍🏻دعا طلب فرزندوحامله شدن ✍🏻کودکان شرگوعصبی ✍🏻همزاد دفع جن وپری ✍🏻دفع چشم بد در زندگی ✍🏻محبت وعاشقی ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻بخت گشایی دختران ✍🏻افزایش رزق وروزی وبرکت درزندگی🕸️ ✍🏻باطل نمودن تمام سحر وجادوها🕸️ ✍🏻فروش فوری ملک🕸️ ✍🏻جلوگیری از سقط جنین ✍🏻دعا برای فروش اجناس ✍🏻دعا برای بی خوابی وگریه اطفال ✍🏻 دعا جلب مشتری ✍🏻دعا برای دفع دشمن ✍🏻دعا ایمنی ازبلاها ✍🏻دعای عزیز شدن نزددیگران ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻دعا جدایی بین دوحرام ✍🏻آشتی میان زوجین ✍🏻گرفتن کودک ازشیر ✍🏻دعا برای ازدواج موفق ✍🏻دعای چشم زخم ✍🏻دعای قوی برای احضارمعشوق ✍🏻دعا درباب کودکی دیر به سخن می آید ✍🏻دعا جهت بستن آفت مزرعه ✍🏻دعا برای شفای مریض وانواع دعایی مثل دندان درد.سردرد.چشم دردوغیره موجودمیباشد… 09905690349اقای حسینی

2738

باسلام ودرود خدمت فرد فرد اعضا خیر.شاید بتوان گفت مهم ترین و فراگیر ترین راه برای طلاق زن و درخواست طلاق زوجه، طبق ماده 1130 قانون مدنی، زن این حق را دارد که در صورتی که ادامه زندگی مشترک برای او با مشقت همراه باشد از دادگاه خانواده تقاضای طلاق کند این مورد مشمول عسر و حرج قرار می گیرد که از مصادیق عسر و حرج می توان ترک زندگی مشترک خانوادگی از سوی مرد، اعتیاد به مواد مخدر، محکومیت قطعی مرد به حبس به مدت 5 سال یا بیشتر، ضرب و شتم و دیگر سوء رفتارهای مالی غیر قابل تحمل و ابتلاء مرد به بیماری های صعب العلاج  توسط یک وکیل باتجربه وماهر

ارادتمند وکیل دادگستری

سلام من هم در بحث وکالت در صورتی که سوالی باشه در خدمت هستم و می توانید از همین سایت و یا با مراجعه به سایت https://hagh-gara.ir سوالات خود را بپرسید خوشحال خواهم شد به عنوان یک عضو از این گروه کمک کنم ضمنا توی همین سایت  من 9 تا نکته در باره طلاق رو گفتم می تونی مراجعه کنی و بخونی

بله یکی از مواردی که میشه استناد کرد برای طلاق و گرفتن داشتن خوف و رسیدن اسیب از طرف شوهر به زن است برای مشاوره بهتر اگر خواستید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۲۱۲۹۳۶۸۱۶

جهت هرگونه مشاوره وکالت 

با سلام و احترام
رعایت حرمت در زندگی زناشویی بسیار واجب است ولی اگر در این رابطه با مشکلات غیرقابل تحمل که برای شما آسیب روحی و جسمی به دنبال داشته و دارد روبه رو هستید می توانید با کمک وکیل و طی مراحل قانونی از محضر دادگاه تقاضای رسیدگی و صدور حکم طلاق کنید.
آرزوی ما شادی و پیروزی شماست. لطفا به سایت موسسه حقوقی و مشاوره با وکیل ما سر بزنید. https://iranvakiltel.com

ممنون مونی جون واقعا تاپیک خوبی میشه. من وقتی تاپیک دوستایی که از شوهرهای بیشعورشون کتک میخورن می خ ...

منی که خودم لیسانسه حقوقم و قربانی این اتفاق چه کاری تونستم بکنم که بقیه کنند😔💔

خدا جون عاششقتم مرسی به خاطر اینکه معشوقم شدی🤩🤩
با سلام خدمت شما و همه دوستان. قطعا راهی هست. در این شرایط شما باید در اسرع وقت به پزشکی قانونی ...

همه این موارد و من حفظم ولی در عمل قابل اجرا نیست وقتی دلت گیر بچه هاته وقتی میدونی بعد طلاق جایی برای موندن نداری مجبوووووزی تن به خفت بدی

خدا جون عاششقتم مرسی به خاطر اینکه معشوقم شدی🤩🤩
2706