2733
2734
عنوان

دختر سر تر ازپسر

276 بازدید | 24 پست

سلام

من ۳۰سالمه نامزدم ۳۵ساله از نظر ظاهری من خیلی بهش سرترم امروز رفتیم آزمایش دادیم وآخر هفته عقده ولی نمیدونم چرا احساس خاصی بهش ندارم تا حالا هم سه بار باهم حضوری حرف زدیم بقیه اشم تلفنی اهل نماز و روزه است فکر نمیکنم اخلاق بدی داشته باشه اما خیلی لاغره و ظاهر من از اون خیلی بهتره البته خودمم لاغرم اون به من خیلی بیشترعلاقمنده تا من به اون با خودم میگم اگه خوشگل بود شاید بهش بیشتر علاقه پیدا میکردم

آیا این بی احساسی من طبیعیه (البته من کلا شخصیت سردی دارم از بچگی) خیلی هم استرس دارم

به نظر شما چجور دلگرم بشم به زندگی آینده ام؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تروخدااگ ب دلت نمیشینه قبول نکن .البته ک اخلاق خییییییلی خییییلی مهم تره اما ظاهر هم بی تاثیر نیست من خودمم ب شوهرم هیچ حسی نداشتم تازه از ظاهرش بدم هم میومد اما الان اندازه دنیا میخوامش چون اخلاق داره ولی بعضی وقتا باخودم میگم کاش درشت تر بود کاش خوشگل تر بود .اگر الان برگردم عقب بازم باهاش ازدواج میکنم چون اخلاق داره اما ظاهرش بااینک زشت هم نیست روم تاثیر میزاره گاهههییییی اوقات

2738
بله گلم طبیعیه خودت ادم بی احساسی هستی  اگر احساست زیاد بود که تاسی سالگی شوهر کرده بودی

چه حرف زشتی 

شاید تا 30 داشتن تحصیل می کردن یا موقعیت ازدواج پیش نیومده 

این طور حرف زدن اصلا درست نیستا 

2706