2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلا ویژگی خانومی ک ب خودش نرسه و کثیفه چیه؟

موهای دست و پاشو نزنه و بوی عرق بده موهاشو شونه نکنه 

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
2728

تو خوابگاه من دیدم

بو گند عرق

با همون لباسی که زیر مانتوشون بود و میرفتن بیرون 

همونو میپوشیدن دوباره توی اتاق بوی گند عرق

بعد عطر روغنی میزدن که رفع بشه

یا میرفتن دسشویی خودشون خشک نمیکردن شلوارشون خیس بود اه اه اه🤢🤢

حتی بعضیاشون موقع پریودی نواربهداشتی مینداختن تو دسشویی میرفتن

بخند، همین  
تو خوابگاه من دیدم بو گند عرق با همون لباسی که زیر مانتوشون بود و میرفتن بیرون  همونو میپوشی ...

حالت تهوع گرفتم  

وقتی به دنیا میام سیاهم.وقتی بزرگ میشم سیاهم.زیر افتاب سیاهم.وقتی میترسم سیاهم.مریض میشم سیاهم.وقتی میمیرم هنوزم سیاهم....و تو ادم سفید:وقتی به دنیا میای صورتی ای .وقتی بزرگ میشی سفیدی.زیر افتاب قرمزی.سردت میشه ابی ای.میترسی زردی.مریض میشی سبزی... و وقتی میمیری خاکستری........وتو به من میگویی رنگین پوست؟؟؟  
2738

شنیدن این همه کثیفی واست چی داره اسی؟ 😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
خب مثلا چ جوری بودن ک ب خودشون نمیرسیدن؟

من یه خانومی تو باشگاه دیدم که قشنگ ازش بو عرق میومد انگار چن ماهه حموم نرفته در حدی که تا رفتم به میدر باشگاه گفتم یکم اسپری بزنین فهمید به خاطر اونه جالبه که چن روز بعد که داستم میرفتم باشکاه از ماشین چن صد میلیونیش پیاده شد رفت تو منم به سمت افق رفته و محو شدم 😂😂😂کلا بو مبدن دندوناشون زرده م@هاشون نامرتب و بی رنگه ...

2706