2726
عنوان

شوهرم در حد مرگ زدتم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6692 بازدید | 224 پست
خب همونم خوبه از ۱۱۸ بگیرش بگو اطلاعات بیشتری نداری 

تا رفت بیرون زنگ بزنم ببینم چی میشه

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
یادمع یبار مامانم انگشتر تو دسش بود ی پشت دستی زد تو دهنم ک از لبم خون فواره میزد 😐بعداز 7سال بازم ...

یا خدا😶

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوف پس چراباهاش دوستخه ازش میپرسیدبی چراباهاش دوسته؟ بچه داری؟

اره بچه دارم 

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
تو تاپیکتی قبلش گفته زنه دنبال مرده بوده همش

بوده باشه شوهر این خانم یک مرد متاهل و متهعده باید بشینه سر خونه زندگیش 

ممکنه هزار تا ادم ناجور دوروور زندگیمون باشن خودمون نباید راهشون بدیم اخه

2728
دکتر نیست عزیزم حتما اونجا کار میکنه 

نه بابا دکتر کاشت مو هست

چند ساله با یه خانم دکتری بوده به من گفته تمام شد تازه فهمیدم نه

خودش چیکاره هس دکتره با این روهم ریخته؟

زیتدی پز نده گیر ادم خوبی افتادی گیر ادم بد میفتادی میفهمیدی جر نمیسه داد

دقیقا همینو خواهرم همیشه به من میگه

اره بچه دارم 

خوب پس بگویه خونه برامن بچم بگیروخرجمونوبده بی کم وکاست خودتم رفتی هرغلطی کردی کردی دیگه به مامربوط نیست ولی دیگه حق نداری نزدیک منوبچم بیای😔

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂

خوب توهم میزدیش چرا مظلوم بازی درمیارین 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اوف پس چراباهاش دوستخه ازش میپرسیدبی چراباهاش دوسته؟ بچه داری؟

وابستگی احساسی  داره گالری مخفی داره وقتی دعوا میکنیم عکسهای خانم دکتر رو نشونم میدع

خوب پس بگویه خونه برامن بچم بگیروخرجمونوبده بی کم وکاست خودتم رفتی هرغلطی کردی کردی دیگه به مامربوط ...

امروز همین حرفها زدمه کم برامون نمیذاره

من شوهرم خیلی بداخلاق و بدل وبدبین هست خیلی اذیتم کرده..هر صفت بدی که بگی داره بجز معتادی و دست بزن..ولی خدای نکرده اگه یه بار دست رو بلند کنه چنان دستی روش بلند میکنم که از بدنیا اومدنشم پشیمون بشه😆😆😆

2706