2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما

من خواهر یکی از دوستام پیش دکتر نیک تبار عمل کرد راضی بود ولی خودم یزد نیستم آدرسشو ندارم خواستی میپرسم میگم بهت

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2720
من خواهر یکی از دوستام پیش دکتر نیک تبار عمل کرد راضی بود ولی خودم یزد نیستم آدرسشو ندارم خواستی میپ ...

مرسی عزیزم ادرسشون توی نت هست ممنونم از لطفت

دعا کنین برا نی نی
2714
من خواهر یکی از دوستام پیش دکتر نیک تبار عمل کرد راضی بود ولی خودم یزد نیستم آدرسشو ندارم خواستی میپ ...

چه شکلی شد بینیش راضی بود؟

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

متاسفانه برای من خوب عمل نکرده😔

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش
 من میخوام عمل کنم گوشتیه... میشه بگید چرا راضی نیستید؟ 

درست و حسابی جمعش نکرده نوک بینیمم داده بالا یه طرف بینیم استخونش زده بیرون تیغه پهن شده 

کاش یه پولی دستم بیاد برم ترمیم البته تهران..نه دکترای یزد 

شما هم اگه میخوای عمل کنی خیلی تحقیق کن حیفه بینیته

خدایا همه چیو میسپارم به خودت..هوای هممونو داشته باش