2726
عنوان

چادر زدن در شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 4712 بازدید | 43 پست
من شمالم ی بیرون نمیتونیم بریم همش میگیم خیابونا پر مسافره نریم خطرناکه😑 والا خلوت بود میرفتیم بیر ...

لب ساحل میشه شب چادر زد پس؟؟ 

شما بچه اونجایی بهتر میدونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت 4 تا پسر 17 ساله بخوان برن شمال عشق حال کنن براشون گرما مهمه اصلا؟؟ 😂

تنها میرین؟

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2728
پیش فرض من اینه همه اینجا زنن . به صدتا مرد تا حالا گفتم عزیزم    شبا از عداب وجدان خوابم ...

عداب وجدان نگیر بارها کفتم بازم میگم مردی که بیاد سایت بارداری مرد نیست آبجیه باید روسری هم سرش کنه

والله

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
من شمالم ی بیرون نمیتونیم بریم همش میگیم خیابونا پر مسافره نریم خطرناکه😑 والا خلوت بود میرفتیم بیر ...

کدوم شهری؟

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.

کجای شمال؟مروارید خزر یه اقامتگاه تفریحیه تو انزلی که همچین امکانیو فراهم میکنه شاید ۱۰تومن ورودی بگیره ولی سکو برای چادر داره محل شنا داره پارک داره جای خوبیه ولی نمیدونم طرح شنا الان داشته باشه یانه فکرکنم زوده

دخترم😍جانِ دلِ مادر❤https://harfeto.timefriend.net/16698409502410 آیدی کانال تلگرامی منhttps://t.me/rooz_nevis

مجبورید وقتی پول ندارید برید مسافرت !!!!!!!

تو چادر؟

کرونا هم که پشم !!!

مردم بدبختش چه گناهی کردن آخه

اصلا حالی‌تون میشه؟!!!😑😑😑😑😑😑😑

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷