2733
2739
عنوان

بیاین بدبخت شدم 😭😭😭😭شوهرم بهم خیانت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 6362 بازدید | 214 پست
چرا برعکس فکر نمیکنی ادم شوهرشو درست کنه بهتره یا از بقیه انتظار داشته باشه خودشونو بپوشونن تا یه وق ...

من کاری به شوهر این ها ندارم میگم هر کس باید نگه دار رفتار خودش بااشه چ زن چ مرد حالا شما اصرار داری بحث رو به جنسیت مربوط کنی دبگه تصمیم شماست

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی متا سفانه این روند ادامه داره چون توی خون ما امیخته شده که از پسر دارشدن بیشتر خوش حال میشیم وبه ...

دقیقا همیشه هر کاری پسر ها کردن گفتن اشکال نداره حتی بعضی ها براش ذوق هم کردن ولی دختر برای کار نکرده هم مجازات میشه

بالاخره منم دارم مامان میشم🥰🥰
من کاری به شوهر این ها ندارم میگم هر کس باید نگه دار رفتار خودش بااشه چ زن چ مرد حالا شما اصرار داری ...

شما همین الان داشتی میگفتی زن ب دلیل قداست باید خودشو بیشتر نگه داره

چی شد نظرتون برگشت

2731
من کاری به شوهر این ها ندارم میگم هر کس باید نگه دار رفتار خودش بااشه چ زن چ مرد حالا شما اصرار داری ...

بحثو شما به جنسیت کشیدی قبلا احتیاج به من نیست

عزیزم رابطه حرام بهتره ک انجام نشه

ببین عزیزم این رابطه مکروهه واگرخانم راضی نباشه حرامه البته اگر قرارباشه بین بد وبدتر بین این رابطه وخیانت شوهر یکی را انتخاب کنیم به نظرم انتخاب بد بهتر باشه.

ببین عزیزم این رابطه مکروهه واگرخانم راضی نباشه حرامه البته اگر قرارباشه بین بد وبدتر بین این رابطه ...

به نظرم زندگی با ادمی که راضی میشه به شریک زندگیش اسیب بزنه تا خودش یکم سختی نکشه اصلا ارزشی نداره و از بد هم بدتره

2738
پدر ناپاک چی؟

اسلام وظیفه تربیت فرزند رو به عهده پادر قرار داده تماما به همین دلیل هیچ مسئولیتی از جهت رفع نیاز های اقتصادی خانواده نداره و مرد باید نفقه بده چون زن وظیفه اش فقط تربیت فرزند هست.البته نقش مرد رو نمیشه نادیده گرفت ولی نقش زن خیلییی بیشتر هست اصلا باخودتون فکر کردین که چرا میگن بهشت زیر پای مدران هست؟فقط بخاطر زایمان نه عزیزم.خواهش میکنم به جای فقط تایپ کردن کمی مطالعه کنید.و البته تامل 😊

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟
عزیزم پیش هر دکتر و متخصصی که میخوایید برید بپرسید ببینید ایا اجازه رابطه از پشت رو میدن یانه؟؟؟ چی ...

والا با توجه به اینکه نظرات پزشکان زیادی را دیده ام ومطالعه کرده ام ماننددکتر مهرابی که درکلینیک هم پاسخگوی سوالات جنسی است در شرایطی این رابطه بدون مشکل میدونه بله نظرات دکترهای دیگر هم متفاوته وبعضی هاشون به شدت اونا مضرمی دونن والبته این بستگی به اناتومی بدن خانم هم بستگی داره.

بحثو شما به جنسیت کشیدی قبلا احتیاج به من نیست

با اینکه شمت همش شوهر شوهر میکنین ولی به دلیل اینکه معتقدم وقتی با یک انسان نادان بحث میکنی اونوقت دیگه هر دو انسان نادان هستید ترجیح میدم پیام های شمارو جواب ندم با عرض معذرت😊موفق باشید✌

2706