2737
2734
عنوان

خانومهایی که بعد از انتقال جنین استراحت مطلق نبودن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 69843 بازدید | 42 پست
کارتون چجوری بود پشت میز هست؟ 

بار اول مثبث شد اما قلب نداشت بار دوم شد خدارو شکر کارم پشت میز بود اما سنگین بود و بالاخره مسیر رفت و برگشت هم بود ادارمون هم توالت فرنگی نداشت البته من از ۷ ماهگی به بعد استراحت مطلق داشتم داغونا در حد فقط توالت چون جفت اومده بود پایین خونریزی افتاده بودم دکتر گفت بخواب تو بارداری هم از روز اول انتقال دل درد وحشتناک داشتم

بار اول مثبث شد اما قلب نداشت بار دوم شد خدارو شکر کارم پشت میز بود اما سنگین بود و بالاخره مسیر رفت ...

بار دوم استراحت نبودید؟؟ ای وای چه بد که اینجوری شدید؟ نی نی صحیح و سالم بدنیا اومد؟؟ درد واسه چی داشتید بعداز انتقال؟ دلتون درد میکرد؟ 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ایشالا ک نتیجه میگیری

من انتقالم منفی بود ولی همه چیو رعایت کردم نشاسته میخوردم ویتامینارو میخوردم توالت فرنگی استفاده کردم

استراحت داشتم ولی تو خونه راه میرفتم و برای خودمون غذاهم درست میکردم سعی کردم همه چی خوب باشه ینی نه استراحت مطلق باشم نه زیادی خودمو خسته کنم

ولی خب قسمت نبود بنظرم کلا به این چیزای تغذیه ای و استراحت و اینا ربطی نداره

دوست عزیزم حق با پزشکتونه...من دی ماه آی وی اف کردم و فقط 24 ساعت اول استراحت مطلق بودم و بعد پنج روز علی رغم اصرار مامانم برگشتم شهر محل زندگیم که حدودا هفصد کیلومتر فاصله داشت...کار سنگین نمیکردم اما استراحت مطلقم نبودم خودم کارامو انجام میدادم پیاده روی هم نمیکردم...خداروشکر با همون بار اول هم نتیجه گرفتم و باردارم...

من نظرم اینه اینکه هی دراز بکشی و استراحت کنی بیشتر استرس و فکر و خیالای منفی به سرت میزنه ولی وقتی خودتو سرگرم کار بکنی زمان زودتر برات میگذره ...من به همه اونایی که انتقال دارن توصیه میکنم خودتونو مثل مریضا یه گوشه نندازین...مراقب خودتون باشین ولی سر خودتو گرم کنین و به چیزای مثبت فکر کنید...

2728
عزیزم ایشالا ک نتیجه میگیری من انتقالم منفی بود ولی همه چیو رعایت کردم نشاسته میخوردم ویتامینارو می ...

عزیزم متاسف شدم ان شالله بار بعد حتما نتیجه بگیرید، همه چی دست خداست ان شالله خودش فقط بخواد برامون که مادر بشیم

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
دوست عزیزم حق با پزشکتونه...من دی ماه آی وی اف کردم و فقط 24 ساعت اول استراحت مطلق بودم و بعد پنج رو ...

خدارو شکر عزیزم که نتیجه گرفتید، منم نظرم همینه هرچی اوم بخوابه بدتره، میشه بپرسم شما مشکلتون چی بوده که ای وی اف کردید؟ کدوم مرکز میرفتید

خدارو شکر عزیزم که نتیجه گرفتید، منم نظرم همینه هرچی اوم بخوابه بدتره، میشه بپرسم شما مشکلتون چی بود ...

ما متاسفانه ناباروری بدون علت داشتیم...چهارسال پیش با دومین اقدام باردار شدم ولی تو پنج هفته بعد از یه هفته لکه بینی سقط کردم...بعد از اون تلاشها نتیجه نداد...کلی آزمایش و چکاپ از خودم و همسرم تا اینکه گفتن شما هر دو سالم هستین یا صبر کنین تا طبیعی باردار بشین یا برین کلینیک ناباروی...من رفتم کلینیک ناباروری میلاد مشهد دوبار ای یو ای کردم که نگرفت(واسه همین به هیچکس پیشنهاد نمیدم ) بعد به درخواست خودم وارد سیکل ای وی اف شدم و خداروشکر همون بار اول جواب گرفتم...

ب منم گفتن نیاز ب استراحت نیست امامن دلم برای پولم ک باوام جورشده بودسوخت و17روز کامل خابیدم فقط برا دسشویی بلندشدم وهفته ای یبارحموم 5دقیقه ای خداراشکرباردارشدم وبعدهم تااخرحاملگی استراحت مطلق شدم چون خونریزی داشتم الانم کنارم نشسته گل پسر ایشالاروزی خودت

2738
ب منم گفتن نیاز ب استراحت نیست امامن دلم برای پولم ک باوام جورشده بودسوخت و17روز کامل خابیدم فقط برا ...

خداروشکر گلم قدر این لحظه رو بدون، واسم دعا کن منم به زودی تجربه کنم رویا شده واسم

ب منم گفتن نیاز ب استراحت نیست امامن دلم برای پولم ک باوام جورشده بودسوخت و17روز کامل خابیدم فقط برا ...

شما مشکلتون چی بود؟ 

خداروشکر گلم قدر این لحظه رو بدون، واسم دعا کن منم به زودی تجربه کنم رویا شده واسم

عزیزم ایشالا خدا یدونه خوشگلشو بذاره تو دلت خیالت راحت ک میشی منم اصلاامیدنداشتم اماشدایشالابزودی خبربارداریتوبدی اینقدحرصت میده ک این روزای بد را فراموش میکنی  

خ مشکل داشتم اندومتریوز لوله های هیدروسالپنکس  ک پیچیده بود بهم لاپارا وهیسترو کردم  رحمم ...

جدی منم اندومتریوز دارم و لوله هام بسته س، دفعه اول شما نتیجه گرفتید؟؟ 

عزیزم ایشالا خدا یدونه خوشگلشو بذاره تو دلت خیالت راحت ک میشی منم اصلاامیدنداشتم اماشدایشالابزودی خب ...

ممنون عزیزم از دعای قشنگت🥰🥰فقط بچه داشته باشم هرچی میخواد شیطون باشه باجون و دل تحمل میکنم 

2706