2737
2734
عنوان

الان چکار کنم 😭😭😭

621 بازدید | 46 پست

دکتر گف شوهرم اصلا واریکوسل نداره 

و مشکل کم تحرکی و کم بودن اسپرمش بخاطر کوچیک بودن بیضس 😭😭😭

حالا چکار کنم 

یعنی من باردار نمیشم ؟😭😭😭

کسی بوده با این مشکل؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش هزاران راه برای بارداری هست

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

مطمئن باش باردار میشی.

غصه نخور

استرس اطلا خوب نیس

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
استرس چیو داری....اینقدر راه واسه حاملگی هست....تهش لقاح مصنوعی مدن برات

عزیزم از خیلی ساله ترس این قضیه رو داشتم همش میگفتم من طبیعی باردار بشم 

ولی میگن از هر چی بترسی سرت میاد 

اخرش فک کنم کارم به اونجا بکشه برخلاف میلم 😞

2738

گلم حتما طبیعی باردار میشی نگران نباش

خیلیا تو شرایط شما طبیعی باردار شدن

غذاهای مقوی بده همسرت بخوره تعداد اسپرمش بره بالا

قرص جین سینگ ، کپسول فارماتن و ویتامین Eهم عالین

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
خدا از زبونت بشنوه دوست مهربون

ان شالله ک باردار میشی غصه نخور

فقط صبر داشته باش.

یکی از اشناهای ما بعد ۲۱ سال باردار شد

بدون هیچ عمل و .....

دنبال راه درمان بودن البته 

الان یه پسر تپل مپل دارن که فک کنم ۴ ماهشه

خدا قسمت توام بکنه

یه بچه ناز و سالم و صالح

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

هرچی خدا بخواد همون میشه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706